Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w ...
Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w ... - Ilona Felicjańska

Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w ...

Wydawnictwo: Edipresse Książki
ISBN: 978-83-7945-300-9
Język: Polski
Data wydania: 18 maja 2016
Liczba stron: 202
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Ilona Felicjańska w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Nie ma prostej recepty na szczęście. Ilona Felicjańska w jego poszukiwaniu od kilku lat przemierza różne ścieżki rozwoju osobistego. Spotyka na swojej drodze nauczycieli życia i przewodników duchowych. Dzieli się obserwacjami, jak zmiany, które zachodzą w jej świadomości, porządkują świat zewnętrzny.

W poprzedniej książce pokazywała, jak być niezniszczalną, jak podnieść się po upadku i wyjść z więzienia uzależnienia, depresji i przemocy. W tej książce idzie krok dalej. Już nie tylko stoi z podniesioną głową, ale też mówi: mogę być szczęśliwa, mam do tego nie tylko prawo – mam taki obowiązek.

Ilona Felicjańska inspiruje tysiące Polek, by z odwagą zajęły się swoim życiem. By otworzyły się na idee, które burzą dotychczasowe schematy. Poszukiwanie szczęścia jest drogą do bezwzględnej akceptacji siebie, innych ludzi i świata, w którym żyjemy. Znajdź klucz do szczęścia razem z Iloną.

Ilona Felicjańska, modelka, II wicemiss Polonia z 1993 roku, autorka książek motywujących do lepszego życia. Zaangażowana w działalność charytatywną, wspieranie osób uzależnionych i ofiar przemocy. Swoim życiem daje przykład, że nie ma takiego upadku, z którego nie dałoby się podnieść.