Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Seks trujący. Seks doskonały. Coaching relacji
Seks trujący. Seks doskonały. Coaching relacji - Maciej Bennewicz

Seks trujący. Seks doskonały. Coaching relacji

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-8053-115-4
Język: Polski
Data wydania: 13 kwietnia 2016
Liczba stron: 285
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Maciej Bennewicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Seks to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia.

Chociaż mówi się o nim coraz otwarciej, chociaż napisano na jego temat tysiące książek i artykułów, nakręcono niezliczone filmy wciąż pozostaje tajemnicą, tęsknotą, czasem problemem. Cudowne recepty i techniczne porady zazwyczaj nie pomagają. Są zbyt oderwane od życia, od codziennych realiów. Żeby odkryć na czym polega doskonałość w seksie warto rozpoznać trucizny w relacji intymnej i pozbyć się ich. Żeby odkryć doskonałość w seksie warto zacząć od siebie, od własnych pragnień erotycznych. Warto odkryć intymne tajemnice – najpierw przed sobą, potem przed partnerem lub partnerką.

Zajrzyj w głąb tabu. Odkryj własny potencjał miłosny. Odkryj potencjał relacji intymnej. W jaki sposób? Wykorzystaj coaching, czyli trening rozwoju osobistego. Określ swoją aktualną satysfakcję seksualną, zastanów się czego pragniesz, wypełnij przestrzeń między stanem obecnym, a własnymi pragnieniami.

Po książce Miłość toksyczna. Miłość dojrzała. Coaching relacji Macieja Bennewicza oddajemy w ręce czytelnika kolejną pozycję autora, dzięki której życie intymne może nabrać nowego smaku i blasku – doskonałości na miarę twoich pragnień.