Drugie życie - Joanna Jeżewska, S.J. Watson, Ewa  Penksyk-Kluczkowska

Drugie życie

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7999-817-3
Język: Polski
Data wydania: 30 marca 2016
Czas: 3352 dni 20 godz. 6 min.
Rozmiar pliku: 582,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 30,00 zł
Wybrany format: Audiobook  - Joanna Jeżewska, S.J. Watson, Ewa  Penksyk-Kluczkowska w formacie MP3 Pozostałe formaty:


„Pasjonująca lektura – wprawnie skonstruowana intryga, przekonujące postaci i niepokojące przesłanie, które prowadzi do naprawdę intrygujących wniosków. Drugie życie to dobitny dowód, że Watson nie jest artystą jednego przeboju”. Independent

Julia Plummer wiedzie spokojnie życie na przedmieściach Londynu. Mieszka ze swoim o 10 lat starszym mężem, uznanym chirurgiem oraz adoptowanym synem Connorem, z wychowaniem którego nie mogła sobie poradzić jego biologiczna matka, młodsza siostra Julii, Kate.

Sielankowe życie rodziny przerywa tragiczna wiadomość o śmierci Kate, która została brutalnie zamordowana na ulicach Paryża. Gdy śledztwo policji utyka w martwym punkcie, Julia bierze sprawy w swoje ręce.

Kobieta dowiaduje się, że jej siostra zawierała znajomości z mężczyznami za pośrednictwem Internetu i umawiała się z nimi na intymne spotkania. Wkrótce sama w sieci poznaje mężczyznę, który sprawia, że traci nad sobą kontrolę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, stawia na szali swoje małżeństwo, rodzinę, a nawet życie.