Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Psychologia dla rodziców. Wysokie Obcasy. Wydanie specjalne - Opracowanie zbiorowe

Psychologia dla rodziców. Wysokie Obcasy. Wydanie specjalne

Wydawnictwo: Agora
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: 26 kwietnia 2016
Liczba stron: 124
Rozmiar pliku: 8,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
12,50 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB, MOBI

„Psychologia dla rodziców", czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o wychowaniu dzieci. Znajdą się w nim najciekawsze rozmowy z najlepszymi polskimi terapeutami o wychowaniu, dzieciach, relacjach i szkole, publikowane w ostatnich latach w „Wysokich Obcasach".

Wydanie „Psychologia dla rodziców" jest podzielone na pięć rozdziałów dotyczących: zasad wychowania, relacji z rodzeństwem i rodzicami, wpływu konsumpcji na dzieci, seksu oraz świadomości własnego ciała, a także edukacji. W każdym z nich czytelnicy znajdą wywiady ze znanymi i cenionymi polskimi psychologami i psychoterapeutami oraz teksty poradnikowe, które ukazały się na łamach „Wysokich Obcasów".

- Ten zbiór wywiadów zawiera teksty autorów związanych z „Wysokimi Obcasami". To rozmowy z najlepszymi terapeutami i specjalistami. Czy należy je czytać jako poradnik? Raczej jako przewodnik. Wywiady te pozwalają zadać sobie pytania, ale myślę, że wiele osób znajdzie tu też odpowiedzi, wskazówki - mówi o wydaniu Paulina Reiter, redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów".

W numerze czytelnicy znajdą m.in. rozmowę z psychoterapeutą Bogdanem de Barbaro na temat relacji ojciec-córka, wywiad z Lucyną Kirwil o dzieciach i technologii, rozmowę z Małgorzatą Ohme o nagości w rodzinie oraz wywiad z Alicją Długołęcką o tym, jak rozmawiać z dziećmi o seksie. Wywiady zostały przeprowadzone przez redaktorki „Wysokich Obcasów", m.in. Paulinę Reiter, Agnieszkę Jucewicz i Karolinę Domagalską oraz współpracowników redakcji, m.in. Aleksandrę Pezdę, Aleksandrę Szyłło, Bożenę Aksamit i Joannę Sokolińską.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »