Strona główna » Księgarnia » Zmiana odrobinę radykalna

Kategorie ebooków

Zmiana odrobinę radykalna - Bartosz M. Wrona

Zmiana odrobinę radykalna

Wydawnictwo: Perspektywa
ISBN: 978-83-8041-037-4
Język: Polski
Data wydania: 28 kwietnia 2016
Liczba stron: 142
Rozmiar pliku: 598,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 24,60 zł
Wybrany format: Ebook  - Bartosz M. Wrona w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Któż z nas nie chciałby przynajmniej od czasu do czasu dokonać w swoim życiu mniej lub bardziej poważnych poprawek, udoskonaleń lub zmian?!

Każdy chciałby. Lub niemal każdy. No w każdym razie wielu, bardzo wielu. A zmian radykalnych? Zmian totalnych? Zmian wywracających całe nasze mniej lub lepiej, ale jednak poukładane życie "do góry nogami"? Też by się kilku znalazło, prawda?

Jesteś wśród nich? Masz ochotę na radykalnie odmienne potraktowanie siebie i swojego Losu?

Jeśli tak, to dla Ciebie jest ta książka. Książka o tym kim jesteś, o tym kim nie jesteś, o tym czego chcesz i czego nie chcesz, i jeszcze też o tym co możesz, a czego nie możesz.

O poznawaniu siebie jest ta książka i nierozpoznawaniu siebie, o zagubieniu i odnalezieniu, o cierpieniu i zaprzestaniu cierpienia.

Taki drogowskaz dla tych, którzy poszukują lub dla tych, którzy nawet nie wiedzą, że warto wyruszyć na poszukiwanie.

To trochę taka domowa apteczka dla Twojego zmęczonego umysłu. Ziołowa miksturka dla rozedrganej psychiki. Lek pierwszego rzutu dla skołatanej duszy.

Któż z nas nie chciałby przynajmniej od czasu do czasu przekonać się samemu, że zmiana jest nie tylko możliwa, ale także nie wymagająca wielkiego wysiłku, dostępna, przyjemna, trwała i łatwa? Każdy chciałby. Lub niemal każdy. A przynajmniej wielu.

Sprawdź.