Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Miłość toksyczna, miłość dojrzała
Miłość toksyczna, miłość dojrzała - Maciej Bennewicz

Miłość toksyczna, miłość dojrzała

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-8053-089-1
Język: Polski
Data wydania: 30 marca 2016
Liczba stron: 248
Rozmiar pliku: 3,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Maciej Bennewicz w formacie MOBI Pozostałe formaty:


MIŁOŚĆ TO NAJWAŻNIEJSZE UCZUCIE W NASZYM ŻYCIU!

 

Wielu psychologów twierdzi, że to ona decyduje o jakości życia. Codzienne samopoczucie, sukcesy, energia do pracy, relacje z ludźmi ­– zależą właśnie od niej. Miłość to źródło. Gdy jest toksyczna, zatruwa całe nasze istnienie.

 

Skąd biorą się trucizny miłości? Jak znaleźć na nie antidotum? Kto i jak nas zatruwa? Jak stworzyć trwały i szczęśliwy związek? Czym różni się miłość od zakochania? Od czego zależy szczęście w relacji? Kiedy miłość staje się dojrzała? Kiedy partnerzy mogą sobie ufać? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz w tej przynoszącej rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki książce.

 

To swoisty COACHING RELACJI, dzięki któremu odnajdziesz drogę do dojrzałej miłości, poznasz sprawdzone sposoby na zbudowanie trwałej relacji i sięgniesz po klucz do szczęścia.

PAMIĘTAJ, JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA TO JAKOŚĆ TWOJEJ MIŁOŚCI!

 

Maciej Bennewicz

Menadżer, coach, socjolog ze specjalizacją z psychologii. Dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group. Dyrektor programowy i wykładowca w Norman Benett Academy ­– organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Autor licznych poradników oraz artykułów prasowych z dziedziny coachingu. Malarz, miłośnik kotów, taoista, bloger