Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Prawda jest jeszcze gorsza David Pawson Biografia - David Pawson, Dominika Sand

Prawda jest jeszcze gorsza David Pawson Biografia

Wydawnictwo: Bogulandia
ISBN: 978-83-63097-52-3
Język: Polski
Data wydania: kwietnia 2016
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 5,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
39,99 zł
Nasza cena:
25,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Lata temu pewni ludzie w Walii zaczęli rozpuszczać o mnie całkowicie nieprawdziwe i bolesne plotki. Tym samym zamknęli przede mną drzwi wielu kościołów. Zwróciłem się więc do Boga i zacząłem skarżyć się na tę sytuację. Powiedziałem: "Boże, boli mnie to! Ci ludzie opowiadają kłamstwa, które uniemożliwiają mi służbę dla Ciebie". I wtedy Pan przemówił do mnie tak wyraźnie, jakbym słyszał swój własny głos: "Dawidzie, najgorsze, co mogą o tobie powiedzieć, nie jest tak złe, jak prawda o tobie". Z ulgą wybuchnąłem śmiechem, bo zdałem sobie sprawę z tego, że oni nie mają pojęcia o tym, co we mnie jest najgorsze. I w ten sposób moja autobiografia zyskała tytuł. A Pan dodał później: "Ja wiem o tobie najgorsze rzeczy, ale wciąż cię kocham i wciąż będę się tobą posługiwał" Mój śmiech zmieszał się ze łzami. Także i teraz, gdy to piszę, moje oczy zachodzą łzami. Zrozumiałem, jak niesamowitą łaskę Pan okazał mi oraz przeze mnie.        Przez wiele lat mówiłem, iż nie napiszę autobiografii. Uważałem to za egotyczny czyn zdradzający zadufanie autora w sobie samym, czyn opierający się na założeniu, które wskazuje na to, że inni będą chcieli przeczytać tę autobiografię. Pod naciskiem przyjaciół oraz wydawców zmieniłem zdanie. Niemniej jednak, to co ja myślę o sobie samym i to, co inni pomyślą o mnie, jest stosunkowo mało ważne. To stwierdzenie prowadzi mnie do najważniejszego pytania, które pojawiało się za każdym razem, gdy dotykałem piórem papieru. Co Pan pomyśli sobie o mnie? Moja historia została opowiedziana. Bogu niech będzie chwała.

David Pawson

Od trzydziestu lat David Pawson jest jednym z najbardziej cenionych liderów i prowokujących nauczycieli. Sam mówi o sobie jako o „nieortodoksyjnym ewangelikale”, jednak pozostał wierny własnemu zobowiązaniu – by zawsze, bez względu na cenę czy konsekwencje, być szczerym wobec Bożego Słowa objawionego w Biblii. Przez taką swoją postawę niejednokrotnie musiał stawiać czoło tym, którzy w odmienny sposób rozumieją Pismo. "Prawda jest jeszcze gorsza" jest tak typowym dla Davida szczerym, świeżym i przejrzystym podsumowaniem jego życia oraz nauczania.

Spis treści

Prolog
„To zawsze przydarza się Davidowi
Rozdział 1:
Drzewa genealogiczne
Rozdział 2:
Ojciec w życiu mężczyzny
Rozdział 3:
Od pługu do pulpitu
Rozdział 4:
W nowej sytuacji
Rozdział 5:
Do Arabii przez Yorkshire
Rozdział 6:
Punkt zwrotny
Rozdział 7:
Chalfont St Peter
Rozdział 8:
Obfitość kazań

Rozdział 9:
Kiedy wieje wiatr
Rozdział 10:
Pozwól mojemu ludowi zostać
Rozdział 11:
Guildford i Millmead
Rozdział 12:
Różnorodność służb
Rozdział 13:
Niewidzialne zgromadzenie
Rozdział 14:
Podróżowanie odrzutowcem
Rozdział 15:
Wędrowny poganin
Rozdział 16:
Nieortodoksyjny ewangelikał
Rozdział 17:
Brzemię, książki i Biblia
Rozdział 18:
Obydwoje kochający
tego samego mężczyznę
Rozdział 19:
„Zazwyczaj występuję osobiście
Epilog:
„Prawda jest jeszcze gorsza

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »