Strona główna » Księgarnia » Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprz...

Kategorie ebooków

Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprz... - Tomasz Jakub Krause, Mark Lauren

Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprz...

Wydawnictwo: Aha!
ISBN: 978-83-7229-571-2
Język: Polski
Data wydania: 14 stycznia 2016
Liczba stron: 171
Rozmiar pliku: 5,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 32,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Tomasz Jakub Krause, Mark Lauren w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Cztery 30-minutowe sesje tygodniowo. Wszechstronny i przejrzysty program dla każdego, kto chce osiągnąć szczytową formę życia, ułożony z technik treningu siłowego komandosów. Zestawienia tego dokonał specjalista przygotowania fizycznego w specjalnych jednostkach uderzeniowych USA, a prywatnie triatlonista i zawodnik sztuk walki.
Ćwiczenia oparte są na treningu z masą ciała, a program realizuje się w ramach czterech półgodzinnych sesji tygodniowo, które można odbywać równie dobrze u siebie w domu, co na dworze czy w pokoju hotelowym albo w miejscu pracy. Są skuteczniejsze w wyrabianiu mięśni od ponoszenia ciężarów i spalają więcej tłuszczu niż aerobik, a od obu są bezpieczniejsze, wyrabiając naturalną stabilność i równowagę oraz nie przeciążając stawów.
Skuteczność programu wynika z jego genezy: gdy po atakach terrorystycznych z 11 września z dnia na dzień wzrosło w USA zapotrzebowanie na liczebność oddziałów specjalnych, trzeba było opracować system przygotowania fizycznego, który gwarantowałby wysoką sprawność już po kilku tygodniach, a nie dopiero wielu miesiącach szkolenia. Elementy tego właśnie systemu zawarte są w książce, która zdobyła uznanie setek tysięcy odbiorców na całym świecie.