Strona główna » Księgarnia » eBooki » Literatura faktu » Historia wewnętrzna. Serce
Historia wewnętrzna. Serce - Urszula Szymanderska, Johannes Hinrich von Borstel

Historia wewnętrzna. Serce

Wydawnictwo: Feeria
ISBN: 978-83-7229-568-2
Język: Polski
Data wydania: 27 kwietnia 2016
Liczba stron: 296
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 32,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Urszula Szymanderska, Johannes Hinrich von Borstel w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Serce – podstawowy narząd utrzymujący nas przy życiu, centralna pompa, a jednocześnie siedlisko uczuć… To tylko część skojarzeń, jakie pojawiają się, gdy myślimy o tej części ciała. Czy można na tak poważny temat pisać mądrze, lecz bez patosu? Autor książki, Johannes Hinrich von Borstel, jest w tym prawdziwym mistrzem! Sam siebie określa jako muzyka, twórcę, wielbiciela serca i entuzjastę medycyny ratunkowej.
Ta książka zabiera czytelników w wyjątkową przygodę do wnętrza naszego ciała. Razem z autorem oglądamy niezwykły spektakl rozgrywający się w nas samych, gramy w sercowego pokera, poznając pracę narządu, zagłębiamy się w misterny układ rur, składających się na układ krwionośny… Jednocześnie dowiadujemy się, jak zmniejszyć ryzyko zawału, choroby wieńcowej, miażdżycy, a także stajemy się świadomi tego, jak na nasze serce wpływa dieta, sen, ruch i podejście do życia. No i dowiadujemy się, co zrobić, gdy pojawi się problem.
Ta książka jest po prostu potrzebna, i to każdemu, kto chciałby poznać lepiej swój organizm i dowiedzieć się, jak pomóc sobie i innym!