Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Dark Souls III w 10 prostych krokach - Norbert

Dark Souls III w 10 prostych krokach

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8060-369-1
Język: Polski
Data wydania: 2016
Liczba stron: 42
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
7,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , PDF

Niniejszy poradnik do Dark Souls III opisuje w 10 prostych krokach najważniejsze informacje dotyczące tego tytułu oraz ważne mechaniki i zasady rządzące światem gry. W pierwszym rozdziale zaprezentowane zostały informacje dotyczące tworzenia postaci, opis cech oraz darów pogrzebowych. Kolejny został poświęcony pierwszym chwilom w Dark Souls III - znajdziesz tutaj szereg porad, przydatnych szczególnie na początku rozgrywki. Rozdział trzeci poświęcony został Kapliczce Zjednoczenia, która stanowi bazę wypadową do wszelkich podróży. Następne dwa rozdziały zostały kolejno dedykowane zagadnieniu śmierci oraz levelowania, a także odzyskiwaniu zdrowia i uleczeniu się. Rozdział szósty zawiera opis mechanizmu związanego z przymierzami i ich rodzajami, natomiast w rozdziale siódmym znalazły się informacje dotyczące ulepszania wyposażenia. W rozdziale ósmym opisano interakcje związane z ogniskami, natomiast w kolejnym znajdziesz porady dotyczące walki. Ostatni rozdział stanowi podsumowanie i zaprezentowano w nim szereg porad ogólnych. Dodatkiem do poradnika jest kompleksowy opis pierwszej odwiedzanej w grze lokacji, który wyczerpująco opisuje najważniejsze mechaniki oraz sposób pokonania pierwszego bossa.

Dark Souls III to kolejna część serii, za sukcesem której stoi studio From Software. Gracz po raz kolejny trafia do mrocznego uniwersum fantasy, w którym śmierć czai się na każdym kroku. Rozgrywka została oparta o podobne zasady w stosunku do poprzednich części, nacisk jest więc położony na walkę oraz eksplorację, czyniąc Dark Souls III wymagającym RPG akcji.

Poradnik Dark Souls III w 10 prostych krokach zawiera wszystkie najważniejsze informacje dla osób zaczynających swoją przygodę z grą. Znajdziesz w nim m.in. opis przejścia pierwszej lokacji, liczne porady oraz opis kluczowych mechanik.

Dark Souls III w 10 prostych krokach zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • 1. Tworzenie postaci
  • 2. Porady na start
  • Bonus - Cmentarz Popiołu i Iudex Gundyr
  • 3. Kapliczka Zjednoczenia
  • 4. Śmierć i levelowanie
  • 7. Wyposażenie i ulepszenia
  • 6. Przymierza
  • 10. Porady ogólne
  • 9. Walka
  • 5. Odzyskiwanie zdrowia

Spis treści

-Dark Souls III w 10 prostych krokach
-1. Tworzenie postaci
-2. Porady na start
-3. Kapliczka Zjednoczenia
-4. Śmierć i levelowanie
-5. Odzyskiwanie zdrowia
-6. Przymierza
-7. Wyposażenie i ulepszenia
-8. Ogniska i skróty
-9. Walka
-10. Porady ogólne
-Bonus - Cmentarz Popiołu i Iudex Gundyr

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »