Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Misja 9 z 9. Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty - Piotr Michalak

Misja 9 z 9. Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty

Wydawnictwo: The Black Horse
ISBN: 978-83-65391-78-0
Język: Polski
Data wydania: 2016
Czas: 1 godz. 42 min.
Rozmiar pliku: 117,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
29,90 zł

Dostępne formaty plików:

MP3

Jeżeli zależy Ci na sprawnej realizacji projektów, powinieneś rozumieć, jak działa jedna z najskuteczniejszych metod zarządzania projektami – metoda CCPM.

 

Metoda CCPM (Critical Chain Project Management) wynaleziona została przez Eliyahu M. Goldratta, izraelskiego fizyka, który zastosował metody nauk ścisłych do rozwiązywania problemów ekonomicznych przedsiębiorstw.

 

Stosując tę metodę w swojej pracy, możesz bardzo poprawić produktywność. Metoda CCPM pozwala realizować projekty znacznie szybciej (nawet 10-50% szybciej niż normalnie) i dużo taniej niż tradycyjne metody zarządzania projektami, takie jak CPM, PERT, Gantt.

 

Piotr Michalak, przedsiębiorca, znany trener biznesu i rozwoju osobistego już wiele lat temu zdał sobie sprawę z tego, jak ważna jest umiejętność odpowiedniego zarządzania projektami. To właśnie dzięki temu odkrył bardzo efektywną metodę CCPM i zaczął ją stosować w swoim biznesie, wyraźnie skracając czas realizowanych projektów. Piotr przygotował dla Ciebie specjalne szkolenie/kurs, pokazując na konkretnym przykładzie, jak stosować metodę CCPM w praktyce.

 

Z tego kursu dowiesz się:

  • Jak skutecznie realizować projekty?

  • Jak podnieść efektywność w pracy dzięki zastosowaniu metody CCPM?

  • Jak realizować swoją misję, wizję, powołanie w praktyce?

  • Jak podnieść swoją energię w czasie dnia dzięki pewnemu prostemu trickowi ?

 

Inwestycja w to szkolenie może ZNACZĄCO polepszyć Twoje życie. Dzięki inwestycji w ten kurs

nauczysz się szybciej, skuteczniej, efektywniej realizować projekty. To może wręcz stać się Twoją przewagą konkurencyjną, a konkurencja nie będzie miała zielonego pojęcia, w jaki sposób jesteś w stanie tak szybko realizować projekty.

 

Zamów teraz kurs „Jak skutecznie i efektywnie realizować projekty” i naucz się jednej z najskuteczniejszych metod zarządzania projektami – metody CCPM.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »