Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Biegnij z głową!
Biegnij z głową! - Marcin Ignacyk

Biegnij z głową!

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-572-7
Język: Polski
Data wydania: 7 kwietnia 2016
Liczba stron: 35
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 24,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Marcin Ignacyk  w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Biegnij z głową!” Marcina Ignacyka to książka skierowana do początkujących biegaczy, którzy chcą spróbować swoich sił w biegu na orientację.

Bieganie to nie tylko samodzielna dyscyplina sportowa czy aktywność rekreacyjna, lecz również może być połączona z innym fizycznym bądź umysłowym działaniem, jak na przykład biegi na orientację – wysiłek fizyczny i umiejętności rozumowania. Marcin Ignacyk napisał poradnik, który przybliża początkującym adeptom arkana tej pasji. „Bieg na orientację to impreza sportowa, która polega na odnalezieniu w terenie określonej ilości punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. Z racji, iż impreza odbywa się na otwartym terenie, uczestnik w dowolny sposób może odnajdywać wskazane punkty. To, jaki wariant drogi wybierze pomiędzy punktami kontrolnymi zależy wyłącznie od niego i będzie miało wpływ na rezultat końcowy.”

Oprócz charakterystyki biegów z mapą, w książce znajdziemy informację o przygotowaniach do zawodów, metodach nawigacji oraz wskazówkach treningowych. Po przeczytaniu książki pierwszy jak i każdy kolejny bieg na orientację będzie wielką przyjemnością oraz pasmem świadome podejmowanych decyzji nawigacyjnych.