Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Książka dla chłopców, którą powinna przeczytać każda dziewczyn... - Anna Barauskas

Książka dla chłopców, którą powinna przeczytać każda dziewczyn...

Wydawnictwo: Imprint Media
ISBN: 978-83-64299-33-9
Język: Polski
Data wydania: marca 2016
Liczba stron: 85
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
42,00 zł
Nasza cena:
20,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Czy nadal poszukujesz swego ideału? Myślisz, że wygląd przyszłego partnera jest ważniejszy od jego wnętrza? A może w głębi duszy zastanawiasz się, jak stać się dojrzałym, mądrze kochać i nie stracić przy tym własnej autonomii?

Książka Anny Barauskas, doświadczonej trenerki rozwoju osobistego, nie jest poradnikiem z serii „ABC doskonałego podrywacza”, tylko inspiracją dla tych mężczyzn i kobiet, którzy chcą dorosnąć i budować zdrowe związki pozwalające im rozkwitnąć i stać się najlepszą wersją siebie. Jest to kompendium wiedzy dla tych, którzy są w stanie przyjąć do wiadomości fakt, że aby zbudować zdrowy związek z mądrą kobietą, trzeba najpierw samemu stać się mądrym mężczyzną.
Książka pomoże także niedojrzałym emocjonalnie dziewczynkom, pragnącym stać się prawdziwymi kobietami i zbudować wreszcie relację, o jakiej zawsze marzyły.

Chłopcy i dziewczynki mylą zakochanie z miłością. Mężczyźni i kobiety wiedzą, że miłość nie jest uczuciem, tylko procesem, w którym doświadczamy różnych emocji, docierając się wzajemnie na wyboistej drodze, jaką jest życie. Zauroczenie to jedynie fascynacja, która niestety szybko mija, odsłaniając prawdziwe oblicza kochanków. Wygasające zakochanie przypomina zdejmowanie masek, które szczelnie ukrywały zwykłe ludzkie twarze z ich niedoskonałościami i zmiennymi humorami. To właśnie w tym momencie, który można nazwać chwilą prawdy, ma szansę zrodzić się dojrzała miłość. Miłość będąca akceptacją faktu, że bycie z drugim człowiekiem to coś więcej niż romantyczne zbliżenia w chwilach największych namiętności.

Anna Barauskas zachęca czytelnika do rozpoczęcia jednej z najciekawszych przygód życia, jaką jest poznanie samego siebie. Tylko tak, w szczerości i z pełną świadomością, przyglądając się swoim nawykom, przekonaniom i nie zawsze jeszcze dojrzałym zachowaniom, mamy szansę zmienić się, dojrzeć, stworzyć podstawy dla bardziej świadomego życia, co z pewnością wpłynie na jakość naszych relacji.

 

 

Anna Barauskas jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających na świecie, dziennikarką, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielką oraz wykładowczynią w The Neuro Linguistic Training Institute of Chicago, czyli jedynej polskojęzycznej szkole life coachingu w USA (www.SZKOLENIAwUSA.com).

Pracowała z największymi sławami. Agata Młynarska, Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Lepper, Olga Kozierowska, Doda, Robert Klatt, Andre Napier, dr Thomas Grobelny — to tylko niektóre z wielu nazwisk, które znajdują się na liście osób z którymi współpracowała zarówno na gruncie rozwoju osobistego oraz jako dziennikarka. Od dziesięciu lat działa nieprzerwanie w świecie mediów, polityki i rozrywki, jednak to nie praca z celebrytami, ale szkolenia i sesje z indywidualnymi klientami przynoszą jej największą radość. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją.

Do 2015 roku Anna Barauskas wyszkoliła na terenie USA i w Polsce ponad pół tysiąca licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt. Na swoim koncie ma niemal cztery tysiące godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji, jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.

Spis treści

O AUTORCE
WSTĘP
Z jakiego powodu powinieneś przeczytać tę książkę


ROZDZIAŁ 1
Chłopiec czy mężczyzna?
ROZDZIAŁ 2
Chcąc zdobyć kobietę, nie podrywaj jej
ROZDZIAŁ 3
Szukając ideału, skazujesz się na samotność
ROZDZIAŁ 4
Nie pomoże puder, róż
ROZDZIAŁ 5
Czy to już miłość czy jeszcze kochanie?
ROZDZIAŁ 6
Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz
ROZDZIAŁ 7
Razem czy osobno?
ROZDZIAŁ 8
Blisko, coraz bliżej
ROZDZIAŁ 9
Od chłopców nie nauczysz się męskości
ROZDZIAŁ 10
Gdzie się podziali wszyscy mężczyźni?
ROZDZIAŁ 11
Ach, te baby!
ROZDZIAŁ 12
Być czy mieć?
ROZDZIAŁ 13
Spacer na wolności czy towarzystwo w więzieniu?
ROZDZIAŁ 14
Mówienie srebrem, milczenie złotem, empatyczna rozmowa prawdziwym diamentem
ROZDZIAŁ 15
Falsyfikat czy oryginał?
ROZDZIAŁ 16
Do czego ona cię potrzebuje?
ROZDZIAŁ 17
Testosteron + wazopresyna = rycerz na białym koniu
EPILOG
Historia Adama i Ewy lubi się powtarzać

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »