Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Misja 3 z 9. Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe? - Piotr Michalak

Misja 3 z 9. Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe?

Wydawnictwo: The Black Horse
ISBN: 978-83-65391-72-8
Język: Polski
Data wydania: 2016
Czas: 1 godz. 51 min.
Rozmiar pliku: 102,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
26,90 zł

Dostępne formaty plików:

MP3

Być może wciąż zastanawiasz się, czy możesz zarabiać na swojej pasji? No właśnie, czy zarabianie na pasji/na hobby jest zawsze możliwe? Żeby móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zastanowić się, skąd tak naprawdę biorą się pieniądze? Z pracy? Z prowadzenia firmy? Jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie?

 

Piotr Michalak, przedsiębiorca, znany trener biznesu i rozwoju osobistego wyjaśni, skąd tak naprawdę biorą się pieniądze i kiedy można autentycznie zarabiać na pasji. W związku z tym Piotr przygotował dla Ciebie specjalne szkolenie/kurs.

 

Z kursu dowiesz się również, jak w praktyce może wyglądać misja, wizja, talenty, powołanie. Wszystko na konkretnym przykładzie. Odkrycie własnej misji, wizji, talentów i powołania może niesamowicie poprawić jakość Twojego życia. To będzie Twój wewnętrzny kompas, którym będziesz kierować się w życiu. To da Ci wewnętrzną spójność, która bezpośrednio przełoży się na szczęście i spełnienie.

 

Z tego kursu dowiesz się:

  • Jak w praktyce może wyglądać misja, wizja, talenty, powołanie, wartości, zasady. Wszystko na konkretnym przykładzie trenera, Piotra Michalaka.

  • Skąd tak naprawdę biorą się pieniądze?

  • Czy na każdej pasji można zarabiać?

  • Jak wybrać pasję, na której można zarabiać?

  • Jaki pierwszy krok zrobić, aby zacząć zarabiać pieniądze „na swoim”?

  • Jakiego błędu nie należy popełniać, określając, czym chcesz się zajmować w życiu?

  • Na czym polega tunel koncentracji?

  • Jak poprawić jakość snu?

 

Inwestycja w to szkolenie może ZNACZĄCO polepszyć Twoje życie. Dzięki inwestycji w ten kurs będziesz wiedział, jak ocenić, czy jesteś w stanie zarabiać na swojej pasji. Za sprawą praktycznego przykładu misji, wizji, talentów i powołania będziesz bliżej odkrycia tego u siebie.

 

Zamów teraz kurs „Jak zarabiać na pasji i czy zawsze jest to możliwe?” i sprawdź, czy możesz zarabiać na swojej pasji. Odkryj swoją misję, wizję, talenty i powołanie, inspirując się konkretnym przykładem trenera.

 

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »