Strona główna » Księgarnia » Audiobooki » Języki obce » Portugalski » Portugalski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz
Portugalski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz - Miłogost Reczek, Alicja Dutkowska

Portugalski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz

Wydawnictwo: Lingo
ISBN: 978-83-7892-490-6
Język: Polski
Data wydania: 20 marca 2016
Czas: 36 min.
Rozmiar pliku: 33,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 4,99 zł
Wybrany format: Audiobook  - Miłogost Reczek, Alicja Dutkowska w formacie MP3


Wyjeżdżasz do Portugalii? A może interesujesz się brazylijską kulturą i sztuką? Jeśli tak, na pewno przyda Ci się znajomość języka portugalskiego. Skorzystaj z audiokursu Lingo i przekonaj się, jak łatwo zaskoczysz rodowitego Portugalczyka lub Brazylijczyka swoją wymową!

Kurs audio „Portugalski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz” reprezentuje najkorzystniejszą obecnie metodę nauczania, czyli współpracę doświadczonej native speakerki z powtarzającym tłumaczone zdania użytkownikiem. Taki system zapewnia prostą i przyjemną naukę, zaś najważniejsze zwroty zawarte w audiobooku przyczynią się do szybkiego opanowania podstaw. Dzięki temu poznasz pojęcia i zdania najpotrzebniejsze w podróży, podczas zakupów, u lekarza czy w innych ważnych sytuacjach.

Zdania wypowiadane dwa razy pozwolą na lepsze ich zapamiętanie, a pauzy następujące po kwestiach lektora umożliwią Ci samodzielne powtórzenie wypowiadanych zwrotów.

Zaletu audiokursu:

- Nagrania najważniejszych zwrotów z tłumaczeniami

- Rozumienie ze słuchu

- Żywy, współczesny język

- Portugalska native speakerka i polski lektor

Tak mówią rodowici Portugalczycy. Nie bój się po nich powtarzać!