Strona główna » Księgarnia » Audiobooki » Języki obce » Angielski » Angielski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz
Angielski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz - Agnieszka Szymczak-Deptuła, Miłogost Reczek

Angielski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz

Wydawnictwo: Lingo
ISBN: 978-83-7892-486-9
Język: Polski
Data wydania: 20 marca 2016
Czas: 29 min.
Rozmiar pliku: 26,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 4,99 zł
Wybrany format: Audiobook  - Agnieszka Szymczak-Deptuła, Miłogost Reczek w formacie MP3


Wyjeżdżasz do Anglii? A może interesujesz się anglosaską kulturą i sztuką? Jeśli tak, na pewno przyda Ci się znajomość języka angielskiego. Skorzystaj z audiokursu Lingo i przekonaj się, jak łatwo zaskoczysz rodowitego Anglika swoją wymową!

Kurs audio „Angielski. Najprzydatniejsze zwroty. Wysłuchaj i powtórz” reprezentuje najkorzystniejszą obecnie metodę nauczania, czyli współpracę doświadczonego native speakera z powtarzającym tłumaczone zdania użytkownikiem. Taki system zapewnia prostą i przyjemną naukę, zaś najważniejsze zwroty zawarte w audiobooku przyczynią się do szybkiego opanowania podstaw. Dzięki temu poznasz pojęcia i zdania najpotrzebniejsze w podróży, podczas zakupów, u lekarza czy w innych ważnych sytuacjach.

Zdania wypowiadane dwa razy pozwolą na lepsze ich zapamiętanie, a pauzy następujące po kwestiach lektora umożliwią Ci samodzielne powtórzenie wypowiadanych zwrotów.

Zaletu audiokursu:

- Nagrania najważniejszych zwrotów z tłumaczeniami

- Rozumienie ze słuchu

- Żywy, współczesny język

- Angielski native speaker i polski lektor

Tak mówią rodowici Anglicy. Nie bój się po nich powtarzać!