Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Detoks ciała i umysłu. Wydanie 2
Detoks ciała i umysłu. Wydanie 2 - Ewa Trojanowska

Detoks ciała i umysłu. Wydanie 2

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-8053-084-3
Język: Polski
Data wydania: 2 marca 2016
Liczba stron: 190
Rozmiar pliku: 5,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 31,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Ewa Trojanowska w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Detoks ciała i umysłu“ to historia Ewy Trojanowskiej o tym, jak można mieć młodzieńczą witalność, radość życia, sprawne, elastyczne i zadowolone ciało. Cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz świetną kondycją, bez względu na wiek. Jak dobrze funkcjonować w tak niezdrowych okolicznościach, które nam się przydarzają, a które często sami sobie stwarzamy. Ze szczerością i typowym dla siebie autohumorem Ewa Trojanowska opowiada o drodze, jaką pokonała od niezdrowego do zdrowego stylu życia. Ta książka to nie tylko detoks umysłu i ciała, ale także duża dawka uśmiechu.

 

Przestań się bać. Zatrzymaj się, zastanów, posłuchaj organizmu i ciała. Nie obwiniaj choroby, rodziców, tuszy, okoliczności. Nie jęcz. Zrób coś. A wtedy kłody rzucane pod nogi (często przez nas samych) umocnią nas, sprawią, że zaczniemy myśleć holistycznie o sobie i o życiu w ogóle. I że jeszcze bardziej rozwiniemy swoją kreatywność.

Ewa Trojanowska

 

Ewa Trojanowska – studiowała literaturę. Zawodowo zajmowała się projektowaniem i wystrojem wnętrz. Pasjonuje się sztuką, podróżami oraz dobrą kuchnią. Literacko zadebiutowała w 2012 roku książką „Sekrety Adama“, która ukazała się nakładem wydawnictwa G+J (obecnie Burda), a w 2014 roku napisała „Kocham cię na zawsze“ (Burda).