Kategorie ebooków

Bez skazy - Małgorzata Lewińska, Zbigniew Kościuk, Jonathan Franzen

Bez skazy

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7999-719-0
Język: Polski
Data wydania: 27 stycznia 2016
Czas: 25 godz. 29 min.
Rozmiar pliku: 1,3 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,00 zł
Wybrany format: Audiobook  - Małgorzata Lewińska, Zbigniew Kościuk, Jonathan Franzen w formacie MP3 Pozostałe formaty:


Jonathan Franzen pisze o najmroczniejszych i najgłębiej skrywanych uczuciach, skłaniając do refleksji nad problemami naszych czasów.

Purity „Pip” jest młodą kobietą, która nigdy nie poznała swojego ojca. Dziewczyna właśnie skończyła studia i chciałaby spłacić kredyt studencki. Liczy na to, że gdyby odnalazła ojca, mógłby jej w tym pomóc, jednak nieco oderwana od rzeczywistości matka nie chce zdradzić córce jakichkolwiek szczegółów na jego temat.

Wkrótce Pip otrzymuje propozycję odbycia stażu w Ameryce Południowej. Zaczyna pracę dla podejrzanego portalu ujawniającego oszustwa i wykroczenia popełniane przez światowe rządy i korporacje. Wdaje się w romans z jego właścicielem, wikłając tym samym w sieć intryg i tajemnic...

Bez skazy to przykład literatury zaangażowanej. Daje nam to, czego oczekujemy od fikcji, zmusza do poruszania się po różnych warstwach, by zobaczyć, jak miłość prowadzi do samotności, jak zdradza nas to, w co wierzymy. To fascynujące spotkanie z demonami, które nie są tylko demonami Franzena, ale każdego z nas.”

Los Angeles Times