Strona główna » Księgarnia » eBooki » Powieść » Ostatnia arystokratka
Ostatnia arystokratka - Mirosław Śmigielski, Evzen Bocek

Ostatnia arystokratka

Wydawnictwo: Stara Szkoła
ISBN: 978-83-940790-1-7
Język: Polski
Data wydania: 27 stycznia 2015
Liczba stron: 151
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Mirosław Śmigielski, Evzen Bocek w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Chcesz podejrzeć osobliwy świat arystokracji, w którym bohaterowie są jak kukiełki zmagające się z rolami przypisanymi im przez złośliwą historię? Chcesz spędzić miło czas, śmiejąc się i śmiejąc?

Doskonale, czekamy właśnie na Ciebie, by zacząć przedstawienie. Witamy w Czechach i u Czechów, którym niezmiennie dopisuje dobry humor. Dowód? Ostatnia arystokratka Evžena Bočka.

Rodzina Kostków powraca z Ameryki do Czech, by przejąć dawną siedzibę rodu – zamek Kostka. W zamku zastają dotychczasowych pracowników: kasztelana, ogrodnika oraz kucharkę. Jak nowi właściciele poradzą sobie w nowej rzeczywistości? Jak odnajdą się w rolach dotychczas nieodgrywanych?

Przewrotny humor i galeria nietuzinkowych osobowości gwarantują dobrą zabawę. Obok historii opowiedzianej w taki sposób nie można przejść obojętnie. Mamy do czynienia z jedną z najzabawniejszych książek XXI wieku!

 

 

Ostatnia arystokratka Evžena Bočka to pełna perypetii powieść w najlepszym czeskim stylu. Obiecuje kalejdoskop komicznych i często surrealistycznych sytuacji oraz galerię niezapomnianych postaci, a wszystko to widziane oczami ostatniej prawdziwej arytokratki, ostatniej pani na Kostce – młodziutkiej Marii.

Olga Kowalska z bloga WielkiBuk.com