Rodzinny interes - Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska, Anders Roslund, Krzysztof Plewako–Szczerbiński

Rodzinny interes

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7999-715-2
Język: Polski
Data wydania: 13 stycznia 2016
Czas: 24 godz. 2 min.
Rozmiar pliku: 1,3 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,00 zł
Wybrany format: Audiobook  - Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska, Anders Roslund, Krzysztof Plewako–Szczerbiński w formacie MP3


Trzej bracia, których łączy wyjątkowo silna więź i trudne wspomnienia z rodzinnego domu, przyjaciel z wojskowym doświadczeniem i dodatkowe wsparcie ze strony dziewczyny jednego z nich. Dokładnie tyle wystarczyło, by zorganizować serię przeprowadzonych na wzór operacji militarnych napadów na banki, które wstrząsnęły dwadzieścia lat temu całą Szwecją.

Rodzinny interes to oparta na faktach powieść z mistrzowsko skonstruowaną intrygą i wciągającą akcją. To również przejmująca historia rodziny, opowieść o uczuciach jakie mogą łączyć jedynie braci oraz o trudnych relacjach synów z ojcem. A któż mógłby opowiedzieć tę historię lepiej niż czwarty z braci, który nie brał udziału w rozbojach pozostałych, Stefan Thunberg?

Książka dostępna w 33 krajach

Prawa do ekranizacji książki kupiło studio DreamWorks Stevena Spielberga!

„Przyprawiająca o dreszcze powieść o niecodziennej szajce przestępców i jednocześnie poruszająca historia o sile rodzinnych więzów. Hipnotyzująca od pierwszej do ostatniej strony książka autorstwa wyjątkowego duetu pisarskiego”.

Erik Axl Sund

„Oszałamiająca i wyjątkowa. Jedna z najmocniejszych powieści, jakie przeczytacie w tym roku”.

Stephen Booth, brytyjski autor kryminałów