Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Poradniki » Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?
Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu? - Łukasz Fabian

Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-482-9
Język: Polski
Data wydania: 7 stycznia 2016
Liczba stron: 100
Rozmiar pliku: 899,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 28,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Łukasz Fabian  w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?” Łukasza Fabiana to poradnik z dziedziny finansów osobistych, rozwoju osobistego.

Pracujesz od rana do wieczora i czujesz, że niewiele z tego masz? Jesteś pracownikiem korporacji i boisz się, że za parę lat zastąpi Cię komputer? Chcesz zarabiać więcej i jednocześnie mieć czas dla siebie i rodziny? Ta książka jest dla Ciebie! Dowiesz się z niej miedzy innymi: jak zarabiać kilka razy więcej pracując tę samą ilość godzin. Jak przygotować się na rewolucję automatyzacji i jak się przebranżowić zanim będzie za późno. Jakie umiejętności zdobywać, by zawsze być w cenie. Jak budować swój majątek bez względu na kryzysy finansowe. Ta publikacja dostarczy wiedzy czytelnikowi na temat tego co wiedzą bogaci, a co nie pozwala biednym wyjść pułapki średniego dochodu oraz jak zmienić swoją mentalność, aby pracowała dla Ciebie a nie przeciwko.

Autor tego poradnika jest właścicielem firmy działającej w sferze nowoczesnej eukacji. Dzięki swojej książce chce pomóc ludziom odnaleźć się w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.