Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biografie » Trudne życie seksoholika
Trudne życie seksoholika - Wojciech Tadkowski

Trudne życie seksoholika

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-475-1
Język: Polski
Data wydania: 7 stycznia 2016
Liczba stron: 193
Rozmiar pliku: 953,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 20,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Wojciech Tadkowski  w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Trudne życie seksoholika” Wojciech Tadkowski to swojego rodzaju seksualny życiorys mężczyzny „funkcjonującego” w okresie między latami przed drugą wojną i współczesnością.

Książka zawiera opis seksualnej sfery życia głównego bohatera – Roberta. Równolegle jego życie biegło w innych płaszczyznach – nauki, pracy, zdobywania pozycji społecznej, sztuki i kultury. Sex jednak przeplata się niemalże z każdą z tych płaszczyzn, niekiedy nawet dominował. Robert był niewątpliwie człowiekiem seksualnie nadpobudliwym, seksoholikiem z potrzeby i świadomego wyboru. Potrzebę seksu, pozbywania się napięcia, odczuwał już w pierwszych latach wieku szkolnego. Książka prowadzi czytelnika przez bezpruderyjne opisy jego uświadomienia, pierwszych seksualnych fascynacji, pierwszej miłości i pierwszych stosunków seksualnych ze starszymi od niego kobietami. Jego organizm domagał się codziennego seksu, więc, zwłaszcza w młodości, nie zwracał specjalnej uwagi na wiek i wygląd partnerek.

Sceny opisywane w książce nie są ani nadmiernie brutalne, ani też nie odbiegają od tego, co większość czytelników zna z własnych doświadczeń, marzeń, lub z obserwacji otoczenia.