Strona główna » Księgarnia » eBooki » Dla dzieci » Robaczki z naszej paczki
Robaczki z naszej paczki - Adam Cichy

Robaczki z naszej paczki

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-457-7
Język: Polski
Data wydania: 30 grudnia 2015
Liczba stron: 16
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 9,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Adam Cichy  w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Robaczki z naszej paczki” Adama Cichego to zbiór historyjek, które w humorystyczny sposób przybliżą dzieciom tajemniczy świat owadów i zwierząt, spotykanych na łące, w ogrodzie czy w lesie.

Dlaczego ślimak jest powolny? Czy lubi plotkować? Czy najbardziej pracowite są mrówki i pszczoły? Czy biedronki mają siedem kropek? A może to piegi? Który owad brzęczy głośniej od komara? I dlaczego ludzie go tak nie lubią? Z pewnością nie jeden raz usłyszałeś takie pytanie z ust dziecka. Fascynujący i różnorodny świat zwierząt interesuje dzieci już od najmłodszych lat – w jego poznaniu pomoże im ta wesoła książeczka.

„Robaczki z naszej paczki” w lekki i zabawny sposób przybliżą dzieciom życie komara, pszczoły, motyla, pająka, biedronki czy ślimaka. Dzieki opowiastkom maluchy poznają niewairygodne historie tych małych bohaterów, w które czasem trudno uwierzyć. Rymowana forma wierszyków na pewno sposdoba sie dzieciom, a treść zachęci do odkrywania kolejnych gatunków i zgłebiania tajemniczego świata natury.