Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Efektywne nawyki. Jak udoskonalić codzienność i zapanować nad swoi... - Wioletta Klinicka

Efektywne nawyki. Jak udoskonalić codzienność i zapanować nad swoi...

Wydawnictwo: The Black Horse
ISBN: 978-83-65391-27-8
Język: Polski
Data wydania: 2015
Czas: 1 godz. 11 min.
Rozmiar pliku: 65,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
28,90 zł

Dostępne formaty plików:

MP3

Dlaczego zdecydowałam się na nagranie dla Ciebie tego audiobooka?

Przede wszystkim dlatego, iż moim celem jest abyś zmiany, które sobie założyłeś, wprowadził łagodnie i bez zbędnego sabotażu.

Jeszcze dwa lata temu sama nie wiedziałam, że tak można. Uważałam, że każde wprowadzenie nowego efektywnego nawyku, do swojego życia, wymaga ogromnego wysiłku i szarpania się ze sobą a wręcz zmuszania do wykonania pewnych czynności.

Teraz jest inaczej, odnalazłam metodę którą polecam każdej osobie, również Tobie. Ta technika, jest tak prosta, że nie wiem dlaczego nie uczą nas tego w szkole, mało tego, nie rozumiem, jak ja sama nie wpadłam na ten pomysł. Gdybym miała taką wiedzę, jaką posiadam dziś, kilka lat temu, to nie narażałbym siebie na wielokrotny stres, nie zadręczałbym siebie i nie zaniżała swojego poczucia wartości.

Osobiście uważam, że ten klucz otwiera wszystkie drzwi, które prowadzą do doskonalenia swojej codzienności, wskazuje drogę do zmiany nawyków ale w szczególności pozwala te zmiany zachować!

Może będę nieskromna, ale uważam, że w momencie wprowadzania do życia efektywnych nawyków, najważniejsze są solidne plany, solidne fundamenty, ponieważ ja oferuję tobie narzędzia do ich tworzenia, to uważam, iż jest to jedna z najlepszych metod oferowana na rynku.

 

Z audiobook’a dowiesz się:

- Dlaczego tak trudno wprowadzić nowy, efektywny nawyk w życie.

- Poznasz i wypróbujesz najskuteczniejszą metodę do wprowadzenia efektywnego nawyku, co pozwoli Tobie na oszczędność czasu.

- Kolejno dowiesz się czym jest sabotaż samego siebie? Nauczysz się prostej techniki, dzięki której wprowadzisz swój nowy nawyk bez zbędnego napięcia i stresu.

- Wykonasz szereg ćwiczeń, które skutecznie pomogą ci wdrażać swoje zamierzenia w życie, staniesz się architektem swojej rzeczywistości.

- Otrzymasz również praktyczne ćwiczenia, wspomagające samokontrolę i sam się przekonasz, w jak prosty sposób możesz siebie dyscyplinować.

- Nauczysz się analizować swoje rezultaty dzięki czemu będziesz mógł całość zamierzeń na bieżąco korygować i ulepszać wyniki swoich działań.

Dowiesz się również, jak ważne są Twoje oczekiwania i jak ogromny wpływ mają na wprowadzenie efektywnych nawyków do codzienności.

- Uzyskasz ode mnie wsparcie i motywację do realnego wdrażania zaplanowanego nawyku w życie, co pozwoli Tobie na ustabilizowanie w sobie zmian.

 

Zmiana nawyku, może przebiegać w różnym tempie ale moim zdaniem najważniejsze jest, aby były to zmiany zaplanowane i trwałe!

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »