Strona główna » Księgarnia » Czy można wygrać z rakiem? 9 kluczowych zasad wspierania walki z now...

Kategorie ebooków

Czy można wygrać z rakiem? 9 kluczowych zasad wspierania walki z now... - Bartłomiej Kotarski, Kelly Turner

Czy można wygrać z rakiem? 9 kluczowych zasad wspierania walki z now...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-64645-49-5
Język: Polski
Data wydania: 15 grudnia 2015
Liczba stron: 261
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 29,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Bartłomiej Kotarski, Kelly Turner w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Czy słyszałeś kiedyś o chorych na raka, którzy cudownie ozdrowieli? O osobach, które wprawiły w osłupienie lekarzy, którzy nie dawali im więcej niż parę miesięcy życia? O nowotworach, które nagle „znikały”?

Kelly Turner, badaczka i specjalista w dziedzinie onkologii integracyjnej, zainteresowała się tzw. „spontanicznymi” remisjami raka podczas pisania pracy doktorskiej na uniwersytecie w Berkley. To właśnie wtedy zauważyła, że istnieje wiele przypadków remisji nowotworu bez udziału medycyny konwencjonalnej, których przyczyny nie zostały zbadane. Postanowiła dotrzeć do pacjentów, którzy w cudowny sposób odzyskali zdrowie i sprawdzić, jakie niekonwencjonalne metody leczenia stosowali. Po przeanalizowaniu historii dziesiątek chorych z całego świata, znalazła 9 czynników wspólnych dla wszystkich pacjentów, które przyczyniły się do wyleczenia nowotworu.

Czy można wygrać z rakiem? to pierwsza książka zawierająca dogłębną analizę przypadków autentycznych remisji raka bez udziału medycyny konwencjonalnej. To także pierwsze kompendium naturalnych metod leczenia nowotworów, które okazały się skuteczne. Wskazówki i metody opisane w tym przewodniku są na tyle uniwersalne, że mogą być stosowane zarówno jako pomoc w konwencjonalnym leczeniu raka, jak i jako indywidualna kuracja. Leczenie nowotworu potraktowano tu wieloaspektowo: pacjenci i ich bliscy znajdą tu porady dotyczące diety, aktywności fizycznej, ziołolecznictwa, uwalniania się od blokad emocjonalnych oraz budowania pozytywnego nastawienia psychicznego.

Oto wyjątkowy poradnik przeznaczony zarówno dla chorych, ich bliskich, jak i osób pracujących z chorymi. Przekonaj się, że z rakiem da się wygrać.

Spis treści

Wstęp
1. Radykalna zmiana diety
2. Przejmowanie kontroli nad stanem swojego zdrowia
3. Podążanie za głosem intuicji
4. Zioła i suplementy
5. Uwalnianie stłumionych emocji
6. Potęgowanie pozytywnych emocji
7. Przyjmowanie wsparcia społecznego
8. Pogłębianie więzi duchowej
9. Silna motywacja do życia
Podsumowanie
Podziękowania
Polecana lektura
Informacje o autorce