Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Jak odkrywać swój potencjał? 7 sposobów na zwiększanie swojej efe... - Anna Kopciowska

Jak odkrywać swój potencjał? 7 sposobów na zwiększanie swojej efe...

Wydawnictwo: The Black Horse
ISBN: 978-83-65391-23-0
Język: Polski
Data wydania: 2015
Czas: 53 min.
Rozmiar pliku: 49,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
29,00 zł

Dostępne formaty plików:

MP3

98% ludzi na świecie używa 2% swojego potencjału. Większość możliwości, jakie masz w życiu, to kim możesz się stać, jak wspaniałe życie możesz prowadzić,  zależy od tego jak bardzo będziesz potrafiła/ił wykorzystywać swój potencjał.

 

95% dzieci rodzi się potencjalnymi geniuszami. Czy zastawialiście się kiedyś, dlaczego tylko 1% populacji ludzkiej trzyma  w rękach  99% majątku całego świata? W czym są lepsi od innych? Jaki sekret znają? Co wpływa na to, że mogą  zbudować majątkowe imperium od zera do miliardera?

 

Prawda jest taka, że każdy z nas urodził się z takimi samymi możliwościami. Ale nie każdy potrafi wykorzystywać swój potencjał.

 

Skąd bierze się więc to, że aż tyle ludzi żyje poniżej swoich możliwości? W momencie narodzin nie masz nic oprócz jednego swojego unikalnego i niepowtarzalnego potencjału i to tylko z tym potencjałem powinieneś się mierzyć w życiu. Przechodząc przez trud dorastania doświadczasz przyjemnych i nieprzyjemnych sytuacji, które wpływają znacznie na blokady w wykorzystywaniu tego, co jest w tobie najlepsze, czyli twojego potencjału. Próbujesz spełniać oczekiwania najpierw swoich rodziców,  potem nauczycieli,kolegów, koleżanek itd. Aż przychodzi taki moment, że nie bardzo wiesz, co jest twoje.

 

W tym audiobooku znajdziesz 7 sposobów na to, jak odkrywać swój potencjał i pracować cały czas nad tym, aby wykorzystywać coraz więcej swoich możliwości. Nie traktuj tych sposobów jako odrębnych pomysłów na swoje życie. Stosowane w całości, systematycznie, a nie jednorazowo lub od przypadku, do przypadku będą przynosiły efekty.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »