Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Kolor we wnętrzu
Kolor we wnętrzu - Urszula Głuchowska-Bilska

Kolor we wnętrzu

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
ISBN: 978-83-943290-1-3
Język: Polski
Data wydania: 2015
Liczba stron: 29
Rozmiar pliku: 9,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 15,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Urszula Głuchowska-Bilska w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Kolor jest podstawowym elementem wystroju wnętrza. Kiedy wchodzimy do domu, pierwszą rzeczą, którą widzimy, jest kolor. To on decyduje, czy wnętrze jest harmonijne, czy nie.
Poradnik daje wskazówki, w jaki sposób wykorzystać  psychologiczne oddziaływanie kolorów  na otoczenie, aby stworzyć  harmonijne wnętrze. Każda barwa ma indywidualne cechy, które  wpływają na psychikę człowieka. Właściwy dobór koncepcji  kolorystycznej pozwala na wykreowanie  we wnętrzu  odpowiedniej atmosfery,  pozwalającej zaspokoić gusta i potrzeby gospodarza.
Poradnik mówi o prawach rządzących kolorem i jego  odpowiednim wykorzystaniu, aby pasował do funkcji, jakie pełni pomieszczenie.

Autorka jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Jej wszechstronne zainteresowania potwierdzone zostały dyplomami z takich dziedzin, jak: zarządzanie nieruchomościami, public relations, nauki społeczne, studia menadżerskie oraz trenerskie. Pasjonatka psychologii kolorów, interesuje się designem i najnowszymi trendami w architekturze wnętrz.