Strona główna » Księgarnia » eBooki » Powieść » Berlusconi. Moja droga
Berlusconi. Moja droga - Anna Sznajder, Alan Friedman

Berlusconi. Moja droga

Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7999-673-5
Język: Polski
Data wydania: 18 listopada 2015
Liczba stron: 440
Rozmiar pliku: 8,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 32,50 zł
Wybrany format: Ebook  - Anna Sznajder, Alan Friedman w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Pierwsza oficjalna biografia byłego premiera Włoch

„Kiedy rozpoczynaliśmy pracę, powiedziałem Berlusconiemu, że nie potraktuję go ulgowo, i nie będę pisać hagiografii, ale historię niezwykłego życia. Opiszę zarówno to, co dobre, jak i to, co złe.”

Alan FriedmanBerlusconi, najdłużej urzędujący w powojennej historii Włoch premier i jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci świata polityki, biznesu i show-biznesu, po raz kolejny wraca na scenę w zupełnie nowej odsłonie. W marcu 2014 roku Alanowi Friedmanowi udaje się przekonać byłego premiera Włoch do rozpoczęcia pracy nad biografią. Autor nagrał ponad 100 godzin wywiadu, w którym Berlusconi i jego współpracownicy Fedele Confalonieri i Adriano Galliani opowiadają nie tylko o politycznej karierze i aferach, w które był zamieszany, ale również o życiu prywatnym, wspomnieniach z dzieciństwa, relacjach z kobietami, muzycznych pasjach i o jego ukochanym klubie AC Milan.

„Przez wiele lat dziennikarze prosili mnie, żebym opowiedział o swoim życiu. Zawsze odmawiałem. Zgodziłem się w końcu na współpracę z Alanem Friedmanem, ponieważ mam do niego zaufanie.”

Silvio Berlusconi