Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, wydanie czerwiec-lipiec 2015 ... - Opracowanie zbiorowe

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach, wydanie czerwiec-lipiec 2015 ...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: czerwca 2015
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
39,90 zł
Nasza cena:
39,90 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB, PDF

Publikacja ma unikalną wartość dostarczania porad i wskazówek opartych na wątpliwościach zgłaszanych przez Czytelników. Prezentowane są zaawansowane rozwiązania kadrowe sytuacji wyjątkowo skomplikowanych, niejednoznacznych i niejasnych. Pozwalają one na zastosowanie najlepszego i najbardziej efektywnego sposobu postępowania.

Spis treści

UMOWY I DOKUMENTACJA
1.Jak wykazać w świadectwie pracy zbieg egzekucji z wynagrodzenia
2.Można zmienić stanowisko i nałożyć nowe wymagania, ale trzeba to zrobić w odpowiednim trybie
TEMAT NUMERU
3.Minimalne okresy odpoczynku – jak ich udzielać, kiedy równoważyć lub skracać
CZAS PRACY
4.W ruchomym czasie pracy też mogą pojawić się nadgodziny
WYNAGRODZENIA I ŚWIADCZENIA
5.Okres pozostawania bez zatrudnienia pracownika przywróconego do pracy a prawo do nagrody jubileuszowej
6.Niepełnosprawność powstała w trakcie zatrudnienia uprawnia do dopłat z PFRON
7.Dodatek za nadgodziny liczy się inacej niż normalne wynagrodzenie za pracę nadliczbową
URLOPY I ZWOLNIENIA
8.Tylko wyjątkowo pracownik otrzyma zwolnienie z tytułu śmierci ojczyma żony
9.Urlop wypoczynkowy przy pokrywającym się zatrudnieniu
OCHRONA RODZICIELSTWA
10.Skuteczność wypowiedzenia umowy, gdy pracownica poinformowała o ciąży po upływie okresu wypowiedzenia
11.Pracownik nie musi korzystać z urlopu ojcowskiego, ale rozpoczętego nie może wcześniej zakończyć
ODPOWIEDZIALNOŚĆ I OBOWIĄZKI STRON
12.Aplikacje wielokrotnego użytku – jak długo można przetwarzać dane kandydatów do pracy
13.Umowa o zakazie konkurencji nie przechodzi do nowego pracodawcy

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław