Anioł burz - Trudi Canavan, Izabella Mazurek

Anioł burz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Galeria Książki
ISBN: 978-83-64297-60-1
Język: Polski
Data wydania: 28 października 2015
Liczba stron: 518
Rozmiar pliku: 5,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 44,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Trudi Canavan, Izabella Mazurek w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre – powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W jednej chwili Tyen traci dom i cel… Pozostaje mu jedynie złożona Velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci.

 

Raen odzyskuje władzę, a wokół wzbiera bunt, Tyen zaś musi postanowić, do czego jest w stanie się posunąć, by dotrzymać danego Velli słowa.

 

Po pięciu latach spędzonych wśród tkaczy gobelinów w Schpecie w spokojne życie Rielle wkracza wojna. W obliczu porażki i nieuchronnej okupacji wszyscy ze zdumieniem obserwują, jak wrogie wojska wycofują się, a do bram miasta zbliżają się trzy postacie – w czarnych włosach jednej z nich pobłyskują niebieskie refleksy.  Przeszłość dziewczyny z dalekiego kraju i jej magiczne zdolności to nie wszystkie sekrety, jakie mógłby wyjawić tajemniczy przybysz…

 

 

Anioł zamierza wrócić do swojego świata i pragnie zabrać Rielle ze sobą.