Strona główna » Księgarnia » eBooki » Hobby » Kuchnia » Kevin sam w kuchni. Nie tylko Fish & Chips
Kevin sam w kuchni. Nie tylko Fish & Chips - Kevin Aiston

Kevin sam w kuchni. Nie tylko Fish & Chips

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
ISBN: 978-83-940566-1-2
Język: Polski
Data wydania: 22 grudnia 2014
Liczba stron: 135
Rozmiar pliku: 14,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 38,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Kevin Aiston w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Kevin Aiston rozprawia się ze stereotypem, że Wielka Brytania nie ma żadnej kuchni. Przekonuje, że słynie nie tylko z fish and chips. Niedoceniane przez wielu Polaków English Breakfast według przepisu autora również jest przepyszne. W książce znajdziemy też przepisy na mało znane potrawy: niespotykany na polskich stołach sos miętowy - w Wielkiej Brytanii używany do jagnięciny, naleśniki z sokiem z cytryny i z cukrem, albo bardzo oryginalny przepis na marsa lub snickersa. Nie zabrakło też sprawdzonego przepisu na pieczony pieróg z nadzieniem warzywno-mięsnym, który jest absolutnym faworytem wśród Brytyjczyków. A jeśli ktoś nie lubi gotować, będzie się z tą książką dobrze bawić. Słynący z  dobrego humoru Kevin zabierze go na wycieczkę po angielskich pubach,  nauczy wznosić toasty i opowie o swoich najciekawszych przygodach.

Kevin Aiston - prezenter telewizyjny i radiowy, artysta kabaretowy, znany z rozbawiania Polaków w talk-show "Europa da się lubić", nadawanego przez lata w TVP2.
Współautor kilku książek kucharskich. Prowadzi pokazy kulinarne, aktywnie propagując polską i angielską kuchnię na całym świecie.