Strona główna » Księgarnia » eBooki » Podróże » Podróż marzeń. Brunetka w Australii
Podróż marzeń. Brunetka w Australii - Agata Włodek

Podróż marzeń. Brunetka w Australii

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
ISBN: 978-83-941757-3-3
Język: Polski
Data wydania: 27 stycznia 2016
Liczba stron: 143
Rozmiar pliku: 5,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 16,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Agata Włodek w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Książka Agaty Włodek powstała z potrzeby serca, chęci dzielenia się wrażeniami, przeżyciami, ale też mnóstwem wiedzy, którą nabyła podczas podróżowania po Australii. Nie jest kompletnym przewodnikiem ani nie zaskakuje zwrotami akcji… po prostu zabiera nas ze sobą w drogę. Ta podróż, sprowokowana nowym otoczeniem,  staje się dla Agaty po części podróżą w głąb siebie.
Publikacja ta jest dla ludzi, którzy znają Australię z kina, telewizji, sporadycznych lektur. Autorka idealnie oddała nie tylko australijskie krajobrazy, kontakt z unikatową przyrodą, ale przede wszystkim luz, który tam panuje, którego tak bardzo nam brakuje. Książka uruchamia wyobraźnię czytelnika, prowadzi po australijskich ścieżkach, zachęca, inspiruje do podróży życia, którą odbyła Agata Włodek. Nie zapomina też o Aborygenach, rdzennych mieszkańcach tej ziemi.
Agata Włodek z wykształcenia jest biologiem środowiskowym, z zawodu hotelarzem, a z zamiłowania podróżniczką. Czasem pisze wiersze.. W 2014 roku opuściła na 10 miesięcy Kraków i odbyła podróż swoich marzeń po Australii