Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Zarządzanie przez wartości - Janusz German, Ken Blanchard, Anna Owsiak

Zarządzanie przez wartości

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-972-9
Język: Polski
Data wydania: 18 września 2015
Czas: 3 godz. 20 min.
Rozmiar pliku: 116,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
19,90 zł
Nasza cena:
19,90 zł

Dostępne formaty plików:

MP3 , EPUB, MOBI

Książka opisuje sposób, w jaki różnego typu firmy mogą osiągnąć większy sukces - mierzony nie w kategoriach rozmiarów bądź zysków, lecz z punktu widzenia jakości życia ich pracowników oraz jakości świadczonych usług.

Poprzez zaangażowanie się w dążenie do wspólnego celu i dzielenie pewnych wartości każda organizacja może prowadzić działalność biznesową w sposób pozwalający wszystkim  zainteresowanym - właścicielom i udziałowcom, pracownikom, odbiorcom i klientom - wygrywać. Książka Zarządzanie przez wartości, napisana w oparciu o materiały zgromadzone podczas ponad dwudziestopięcioletnich badań, a także na postawie obserwacji dotyczących zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, w sposób szczegółowy opisuje praktyczny plan działania. Plan ten ma na celu określenie najważniejszych wartości organizacji, zakomunikowanie ich pośród związanych z nią ludzi, zestrojenie z bieżącymi praktykami, a także osiągnięcie nowego, wyższego poziomu sukcesu organizacyjnego.

Ken Blanchard, główny przywódca duchowy Ken Blanchard Companies, jest współautorem „Jednominutowego Menedżera”, „Cała naprzód!” i kilkunastu innych bestsellerów.

Michael O'Connor jest współzałożycielem i dyrektorem Center for Managing by Values (Ośrodka zarządzania przez wartości). O'Connor jest uznanym ekspertem w zakresie badań behawioralnych. Specjalizuje się w dziedzinach strategii, zachowania oraz wyników zorientowanych na proces.

Spis treści

Wstęp
1. Odkrycie
2. Życie w trzech aktach
3. Proces zarządzania przez wartości
4. Rekonesans
5. Precyzowanie misji i wartości, czyli pierwsza faza procesu MBV
6. Komunikowanie, czyli druga faza procesu MBV
7. Zestrajanie, czyli trzecia faza procesu MBV
8. U progu podróży MBV
9. Wspomnienia z podróży
10. Dalsza podróż
Podziękowania
O autorach
Dostępne usługi

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »