Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Świat-pułapka. Lekcja przetrwania
Świat-pułapka. Lekcja przetrwania - Alan Akab

Świat-pułapka. Lekcja przetrwania

Wydawnictwo: RW2010
ISBN: 978-83-7949-144-5
Język: Polski
Data wydania: 17 sierpnia 2015
Liczba stron: 350
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 15,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Alan Akab w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Wszystko gdzieś się zaczyna.

 

Pewnej zimy w wiosce Nordona Elinarona pojawił się tajemniczy Wędrowiec. Chłopiec nie wie, kim jest Mistrz, czemu wybrał właśnie jego – by go uczyć i trenować – ani czemu nagle zniknął. Odtąd Nordon musi radzić sobie sam. Każda przygoda to kolejna lekcja. Nauczycielami są ludzie, których chłopak spotyka na swej drodze. Mroczny rycerz Krengor, stara zielarka Selia, młodziutka uzdrowicielka Ilija i wielu innych. Przypadkowi nauczyciele albo... narzędzia losu, który igra z chłopcem.

 

Nordon walczy i zabija, krew i wyrzuty sumienia wsiąkają w piach. Inaczej sam by zginął. Uczy się, jak przeżyć i nie zatracić siebie. Poznaje odcienie zaufania i fałsz kryjący się za szczerością. Komu zaufać, a od kogo trzymać się z daleka? Tego można się nauczyć tylko na własnych błędach. Chłopiec doświadcza magii życia i magii poświęcenia. Poznaję siłę uczuć, cierpi, nienawidzi, traci dzieciństwo...

 

Może powinien zawrócić, wyrzec się przeznaczenia, w które nie wierzy, zapomnieć o Celu drogi, którego wciąż nie poznał? Jednak idzie dalej, choć podróż, zamiast dać odpowiedzi, stawia przed nim jedynie nowe pytania.