Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Własna kawiarnia. Marzenie czy udręka?
Własna kawiarnia. Marzenie czy udręka? - Michał Heller

Własna kawiarnia. Marzenie czy udręka?

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-942599-0-7
Język: Polski
Data wydania: sierpnia 2015
Liczba stron: 96
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 14,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Michał Heller w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Z książki „ Własna kawiarnia - marzenie czy udręka ?” autorstwa Michała Heller twórcy sieci kawiarni Take Away Coffee dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne do sprawnego założenia kawiarni , wyboru dostawców , znalezienia idealnego lokalu , negocjacji dobrej umowy najmu , podjęcia ciekawych działań marketingowych które wyróżnią twój lokal na tle konkurencji.

Do książki dołączony jest pełen wzór dokumentacji HACCP - która potrzebna jest do odbioru lokalu przez SANEPID. W prosty i czytelny sposób wypiszesz dokumentację uzupełniając tylko dane swojej firmy i produkty przez ciebie oferowane , oszczędzając przy tym setki złotych.

W książce poruszane zostały tematy również właściwego sporządzenia menu jak i koszt produkcji wielu popularnych kaw. Dzięki czemu będziesz wiedział już na starcie ile kosztuje wyprodukowanie przez ciebie jednego LATTE.

Książka ta jest pozycją obowiązkową dla osób które marzą o otwarciu własnej kawiarni bądź posiadają już swoją kawiarnie i ze chcą skonfrontować swoje doświadczenia z moją wiedzą.