Strona główna » Księgarnia » Kurs odchudzania. 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na...

Kategorie ebooków

Kurs odchudzania. 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na... - Marianne Williamson, Agnieszka Odorowicz

Kurs odchudzania. 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-62476-56-5
Język: Polski
Data wydania: 23 luty 2012
Liczba stron: 207
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 27,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Marianne Williamson, Agnieszka Odorowicz w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Oto duchowe szkolenie, jakiego jeszcze nie było – 21 lekcji, które można stosować niezależnie od diet i ćwiczeń, a które pomagają skoncentrować i utrzymać świadomość na jednym najważniejszym celu – schudnięciu.

Podejmowanie ogromnych wysiłków i decydowanie się na kolejne wyrzeczenia nie przyniesie pozytywnych skutków, jeśli w umyśle stale rządzi obraz niedoskonałego ciała, które nie potrafi oprzeć się jedzeniowym zachciankom.

Marianne radzi, że aby osiągnąć wspaniały efekt, w odchudzanie należy zaangażować siłę podświadomości. Dopiero zintegrowanie fizycznego działania oraz odpowiedniego nastawienia psychicznego sprawi, że zrzucenie zbędnych kilogramów stanie się łatwiejsze i będzie trwalsze.

W trakcie 21 duchowych lekcji dowiadujemy się, jak zmienić stosunek do swego ciała i wykorzenić cały strach, aby ostatecznie osiągnąć wizję wymarzonej sylwetki, do której się dąży. To także ważna nauka integrowania różnych części siebie: umysłu, ciała i ducha. Dzięki tej wiedzy jest łatwiej nawiązać dobre relacje z jedzeniem, a także z samym sobą.