Strona główna » Księgarnia » eBooki » Młodzieżowe » Sześć przeszkód
Sześć przeszkód - Patrycja Balcerzak

Sześć przeszkód

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-371-6
Język: Polski
Data wydania: 13 kwietnia 2015
Liczba stron: 123
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 26,90 zł
Nasza cena: 14,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Patrycja Balcerzak w formacie MOBI Pozostałe formaty:


„Sześć przeszkód” Patrycji Balcerzak to pełna optymizmu książka, w sposób humorystyczny ukazująca perypetie pewnej zwyczajnej nastolatki, która z dnia na dzień znajduje się w niezwyczajnej sytuacji.

Radosny i uporządkowany świat głównej bohaterki wali się, gdy dowiaduje się o nieoczekiwanym zniknięciu swojego chłopaka, mieszkańca domu dziecka. Załamuje się, a po głowie chodzą jej najczarniejsze scenariusze, jednak postanawia nie tracić nadziei. Kiedy pół roku później dostaje list od nieznanego autora, Nila bez wahania podejmuje się wyzwania, jakie rzucił jej tajemniczy adresat, wierząc, że pomoże jej to odnaleźć ukochanego Daniela. Zgodnie z jego instrukcjami rozpoczyna śledztwo oparte na sześciu zagadkach dołączonych do listu. Pomagają jej wierni przyjaciele, z którymi w międzyczasie stawia czoła wyzwaniom dnia codziennego nastolatka. Czy dziewczynie uda się rozwiązać zagadki i dotrzeć do tajemniczego nieznajomego? Czy w końcu dowie się, dlaczego Daniel bez słowa ją zostawił?

To opowieść o tym, że za każdą naszą decyzją stoją konsekwencje, nawet jeśli mamy tylko piętnaście lat. I o tym, że nigdy nie jest za późno, żeby naprawić coś, co zostało zepsute. Nawet jeśli to nie my jesteśmy winnymi.