Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Fallout Shelter - poradnik do gry - Norbert

Fallout Shelter - poradnik do gry

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8060-238-0
Język: Polski
Data wydania: 2015
Liczba stron: 66
Rozmiar pliku: 6,3 MB
Zabezpieczenie: Brak
Nasza cena:
7,90 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB

Poradnik do gry Fallout Shelter zawiera opis wszystkich kluczowych dla rozgrywki aspektów, wraz ze szczegółowymi podpowiedziami, pozwalającymi na szybki i efektywny rozwój Krypyty. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje dotyczące interfejsu oraz powiadomień, a także szereg porad przydatnych na samym początku oraz w dalszej fazie rozgrywki. Dokładnie opisani zostali mieszkańcy, a także wszystkie pomieszczenia, co pozwoli na odpowiednie planowanie rozbudowy i jak najlepsze przydzielanie mieszkańców do ich zadań. Osobne rozdziały poświęcono także katastrofom oraz łupieżczym atakom, gdzie zaprezentowano wskazówki pozwalające na radzenie sobie z przeciwnościami. Znaczny nacisk został także położony na przedstawienie zasad dotyczących eksploracji, a także szczegółowe opisanie zadań pobocznych. Całość zwieńczona jest dużą ilością porad ogólnych, dotyczących różnych aspektów rozgrywki.

Fallout Shelter to darmowa gra strategiczna przeznaczona na urządzenia z systemem iOS oraz Android (premiera zapowiedziana na sierpień 2015). Tytuł został stworzony przez studio Bethesda Game Studios, znane między innymi z serii The Elder Scrolls. Gracz wciela się w zarządcę Krypty - post-apokaliptycznego schronu. Jego zadaniem jest zarządzanie zasobami ludzkimi, dbanie o wysokie morale oraz odpowiednia rozbudowa schronu, aby nie zabrakło w nim surowców. Dodatkowo Nadzorca musi zadbać o rozwój populacji oraz eksplorowanie pustkowi, aby zdobyć potrzebne do przetrwania uzbrojenie i stroje. Całość rozgrywki została oparta o model free-to-play, mikropłatności mogą zostać wykorzystane do kupowania skrzynek z zasobami, w których można znaleźć np. legendarnych mieszkańców.

Poradnik do gry Fallout Shelter zawiera wszystko czego potrzebujesz, żeby szybko rozpocząć zabawę z mobilnym Falloutem m.in. porady, ważne informacje na start, opis pomieszczeń, katastrof czy procesu eksploracji.

Fallout Shelter - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Podstawy - interfejs oraz ikony
  • Mieszkańcy
  • Pierwsze kroki
  • Porady ogólne
  • Pomieszczenia
  • Katastrofy
  • Broń (Eksploracja, broń oraz stroje)
  • Eksploracja (Eksploracja, broń oraz stroje)
  • Ataki łupieżców
  • Stroje (Eksploracja, broń oraz stroje)

Spis treści

-Fallout Shelter - poradnik do gry
-Podstawy - interfejs oraz ikony
-Porady ogólne
-Pierwsze kroki
-Mieszkańcy
-Pomieszczenia
-Katastrofy
-Ataki łupieżców
-Eksploracja, broń oraz stroje
-Eksploracja
-Broń
-Stroje
-Zadania poboczne
-Skrzynki z zasobami
-Rodzaje zadań
-Rozwój Krypty

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »