Strona główna » Księgarnia » Fallout Shelter - poradnik do gry

Kategorie ebooków

Fallout Shelter - poradnik do gry - Norbert

Fallout Shelter - poradnik do gry

Wydawnictwo: GryOnline
ISBN: 978-83-8060-239-7
Język: Polski
Data wydania: 2015
Liczba stron: 66
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 7,90 zł
Wybrany format: Ebook - Norbert Pozostałe formaty:


Poradnik do gry Fallout Shelter zawiera opis wszystkich kluczowych dla rozgrywki aspektów, wraz ze szczegółowymi podpowiedziami, pozwalającymi na szybki i efektywny rozwój Krypyty. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje dotyczące interfejsu oraz powiadomień, a także szereg porad przydatnych na samym początku oraz w dalszej fazie rozgrywki. Dokładnie opisani zostali mieszkańcy, a także wszystkie pomieszczenia, co pozwoli na odpowiednie planowanie rozbudowy i jak najlepsze przydzielanie mieszkańców do ich zadań. Osobne rozdziały poświęcono także katastrofom oraz łupieżczym atakom, gdzie zaprezentowano wskazówki pozwalające na radzenie sobie z przeciwnościami. Znaczny nacisk został także położony na przedstawienie zasad dotyczących eksploracji, a także szczegółowe opisanie zadań pobocznych. Całość zwieńczona jest dużą ilością porad ogólnych, dotyczących różnych aspektów rozgrywki.

Fallout Shelter to darmowa gra strategiczna przeznaczona na urządzenia z systemem iOS oraz Android (premiera zapowiedziana na sierpień 2015). Tytuł został stworzony przez studio Bethesda Game Studios, znane między innymi z serii The Elder Scrolls. Gracz wciela się w zarządcę Krypty - post-apokaliptycznego schronu. Jego zadaniem jest zarządzanie zasobami ludzkimi, dbanie o wysokie morale oraz odpowiednia rozbudowa schronu, aby nie zabrakło w nim surowców. Dodatkowo Nadzorca musi zadbać o rozwój populacji oraz eksplorowanie pustkowi, aby zdobyć potrzebne do przetrwania uzbrojenie i stroje. Całość rozgrywki została oparta o model free-to-play, mikropłatności mogą zostać wykorzystane do kupowania skrzynek z zasobami, w których można znaleźć np. legendarnych mieszkańców.

Poradnik do gry Fallout Shelter zawiera wszystko czego potrzebujesz, żeby szybko rozpocząć zabawę z mobilnym Falloutem m.in. porady, ważne informacje na start, opis pomieszczeń, katastrof czy procesu eksploracji.

Fallout Shelter - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • Podstawy - interfejs oraz ikony
 • Mieszkańcy
 • Pierwsze kroki
 • Porady ogólne
 • Pomieszczenia
 • Katastrofy
 • Broń (Eksploracja, broń oraz stroje)
 • Eksploracja (Eksploracja, broń oraz stroje)
 • Ataki łupieżców
 • Stroje (Eksploracja, broń oraz stroje)

Spis treści

-Fallout Shelter - poradnik do gry
-Podstawy - interfejs oraz ikony
-Porady ogólne
-Pierwsze kroki
-Mieszkańcy
-Pomieszczenia
-Katastrofy
-Ataki łupieżców
-Eksploracja, broń oraz stroje
-Eksploracja
-Broń
-Stroje
-Zadania poboczne
-Skrzynki z zasobami
-Rodzaje zadań
-Rozwój Krypty