Dochodzenie. Na styku - Ewa Penksyk-Kluczkowska, Karen Dionne

Dochodzenie. Na styku

Wydawnictwo: Marginesy
ISBN: 978-83-64700-91-0
Język: Polski
Data wydania: 8 czerwca 2015
Liczba stron: 258
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Ewa Penksyk-Kluczkowska, Karen Dionne w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Wciągający thriller z czasów, zanim Linden i Holder zostali partnerami.

Straż pożarna odbiera wezwanie do wybuchu na osiedlu przyczep mieszkalnych. Do wybuchu prawdopodobnie doszło przy wytwarzaniu metamfetaminy. Policjanci zabezpieczający miejsce akcji znajdują w sąsiedniej przyczepie ciało – z kulą w głowie. Wytwórca metamfetaminy leży w szpitalu w stanie krytycznym, a jego pozbawione opieki dziecko przyciąga uwagę Stephena Holdera, przykrywkowca z wydziału narkotykowego.

Tymczasem na terenie terminalu kontenerowego portu Seattle znalezione zostaje inne ciało. Okoliczności wskazują na egzekucję. Obydwie sprawy, które zresztą szybko łączą się w jedną, prowadzi detektyw Sarah Linden – musi rozwikłać powikłaną sieć nałogów, chciwości i zdrady, by znaleźć prawdziwego zabójcę.

Karen Dionne – światowej sławy autorka thrillerów Freezing Point oraz Boiling Point. Jest członkiem stowarzyszenia International Thriller Writers, gdzie zasiadała w zarządzie wraz z takimi znakomitościami jak Douglas Preston, Lee Child, Steve Berry, Joseph Finder, Peter James oraz R.L. Stine. Została uhonorowana przez Michigan Humanities Council tytułem Humanities Scholar za całokształt twórczości.