Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Intuicyjne rodzicielstwo. Jak wspierać rozwój dziecka od pierwszych ...
Intuicyjne rodzicielstwo. Jak wspierać rozwój dziecka od pierwszych ... - Margaret Stephenson-Meere, Katarzyna Emilia Bogdan

Intuicyjne rodzicielstwo. Jak wspierać rozwój dziecka od pierwszych ...

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-64645-53-2
Język: Polski
Data wydania: 22 maja 2015
Liczba stron: 248
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 37,90 zł
Nasza cena: 25,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Margaret Stephenson-Meere, Katarzyna Emilia Bogdan w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu - korzystając z intuicji - nawiążesz bliską więź ze swoim dzieckiem od pierwszych dni jego życia.

Książka opisuje fazy rozwoju zachowań dziecka począwszy od okresu prenatalnego do momentu rozwoju świadomości. Poznanie kolejnych etapów sprawi, że zrozumiesz swoją pociechę i polepszysz kontakt z nią.

Autorka przedstawia nie tylko fizyczne aspekty rozwoju twojej pociechy, ale skupia się także na emocjach i duchowości, którą dziecko kształtuje w sobie od pierwszych dni życia. Jeśli będziesz patrzeć na dziecko w sposób holistyczny, z łatwością odkryjesz, co się z nim dzieje, a także będziesz w stanie: rozpoznać typowe zachowania dziecka na każdym z etapów rozwoju; wdrażać skuteczne sposoby opieki i pielęgnacji małego dziecka; wykształcić wzorce snu dziecka; odpowiednio karmić i uspokajać dziecko; rozpoznać zmęczenie u dziecka i rodzaje jego płaczu; wydobyć duchowy potencjał swojego dziecka; wykształcić wspólne zachowania i zasady, które ułatwią wam wspólne życie.

Wykorzystaj intuicję do nawiązania bliskości ze swoją pociechą!