Strona główna » Księgarnia » eBooki » Podróże » Spacerownik po Centrum Nauki „Kopernik”
Spacerownik po Centrum Nauki „Kopernik” - Dariusz Bartoszewicz

Spacerownik po Centrum Nauki „Kopernik”

Wydawnictwo: Agora
ISBN: 978-832-681-748-9
Język: Polski
Data wydania: 10 czerwca 2015
Liczba stron: 289
Rozmiar pliku: 25,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 29,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Dariusz Bartoszewicz w formacie PDF


Skąd się wziął wszechświat? Czy nasz układ słoneczny kiedyś się rozpadnie? Czego i dlaczego się boimy? Czy roboty zastąpią polityków? Dlaczego każdy może zostać fakirem? Co seks ma wspólnego z jedzeniem?
„Spacerownik” po Centrum Nauki „Kopernik” odpowiada na wszystkie te pytania i tysiące innych. Dowiecie się z niego, jak zwiedzać, na co zwracać uwagę, jak wykorzystać najlepiej czas w Centrum. Ale nie tylko! „Spacerownik” to coś więcej niż przewodnik po Centrum. To także zbiór wiedzy i ciekawostek, które świadczą o jednym – nauka wcale nie jest nudna!
Dzięki „Spacerownikowi” dowiecie się, dlaczego świat wygląda, jak wygląda, i czy mógłby wyglądać inaczej. Poznacie korzenie naszej cywilizacji – od malunków naskalnych po największe cuda świata. Nauczycie się budować kopuły i mosty, będziecie komponować jak Mozart oraz wydobywać archeologiczne skarby spod ziemi niczym Indiana Jones. Poznacie granice swoich możliwości i porównacie się z innymi. Dowiecie się również, czemu dajemy się okłamywać, ulegamy manipulacjom, stereotypom i uprzedzeniom.
Opuścicie Centrum Nauki „Kopernik” mądrzejsi. Czy na długo? Zależy jedynie od Was…