Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów - Anna Alochno-Janas, Melanie Marquis

Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów

Wydawnictwo: Illuminatio
ISBN: 978-83-64645-83-9
Język: Polski
Data wydania: 20 kwietnia 2015
Liczba stron: 124
Rozmiar pliku: 9,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 24,90 zł
Nasza cena: 18,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Anna Alochno-Janas, Melanie Marquis w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Beltane to książka z serii „Sabaty”, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjnych i współczesnych sposobów świętowania sezonowych rytuałów, będących podstawami kalendarza wszystkich chcących żyć zgodnie z Kołem Roku.

Beltane obchodzony jest w noc z 30 kwietnia na 1 maja, podczas której celebruje się rozpoczęcie pory letniej. Jest to jeden z najradośniejszych sabatów (zwany także świętem kwiatów), który symbolizuje początek, radość i odrodzenie.

To czas zabawy i miłości, który sprzyja zawieraniu małżeństw i odprawianiu rytuałów zapewniających płodność, ochronę zebranym plonom i urodzaj, a także ochronę zwierząt domowych i przede wszystkim ludzi.

Oto podręcznik, z którego poznasz także historię tego sabatu oraz dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków. Wiedza zawarta w tej niewielkiej książce sprawi, że będziesz mógł uczcić rozpoczęcie lata i święto kwiatów jak prawdziwy mag. Poznasz także zabiegi magiczne, zaklęcia, inwokacje i wróżby, które zapewniają pomyślność i bogactwo plonów, dostatek i płodność.

Poznaj sekrety Beltane i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!