Strona główna » Księgarnia » eBooki » Obyczajowe » Złote kolczyki
Złote kolczyki - Anna Dobrzańska, Belinda Alexandra

Złote kolczyki

Wydawnictwo: Albatros
ISBN: 978-83-7985-201-7
Język: Polski
Data wydania: 12 czerwca 2015
Liczba stron: 466
Rozmiar pliku: 911,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 36,90 zł
Nasza cena: 31,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Anna Dobrzańska, Belinda Alexandra w formacie EPUB Pozostałe formaty:


PRZEJMUJĄCA OPOWIEŚĆ O DWÓCH KOBIETACH I POŚWIĘCENIACH, DO KTÓRYCH BYŁY ZDOLNE W IMIĘ MIŁOŚCI. O WIELKICH NAMIĘTNOŚCIACH I RÓWNIE WIELKIEJ ZDRADZIE
Złote kolczyki zabierają czytelnika do dwóch wielkich miast: Barcelony w przededniu wojny domowej i Paryża lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku.
Paloma Batton jest wnuczką hiszpańskich uchodźców, którzy opuścili Barcelonę po wojnie domowej. Rozkochana w balecie i skupiona na egzaminach do prestiżowej szkoły, nie pozwala, by cokolwiek przeszkodziło jej w karierze, aż do dnia, gdy nawiedza ją duch kobiety, która ofiarowuje dziewczynie parę złotych kolczyków. Przeczuwając, że duch nieprzypadkowo ukazał się właśnie jej, Paloma, krok po kroku, zaczyna zgłębiać tajemnice swojego pochodzenia. Poznaje historię kobiety, która wyrwała się z barcelońskiej dzielnicy nędzy i stała się jedną z najsłynniejszych tancerek flamenco. Jej tajemnicza śmierć w Paryżu w 1952 roku została uznana za samobójstwo, jednak w miarę jak Paloma poznaje kolejne sekrety swoich hiszpańskich przodków, odkrywa, że niektórym mogło zależeć na śmierci tancerki.
HISTORIA, W KTÓREJ NIC NIE JEST TAKIE, JAK SIĘ WYDAJE