Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Wypisy z księgi mroku
Wypisy z księgi mroku - Jacek Jarecki

Wypisy z księgi mroku

Wydawnictwo: Goneta
ISBN: 978-83-63783-92-1
Język: Polski
Data wydania: 12 maja 2015
Liczba stron: 162
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 14,90 zł
Nasza cena: 14,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Jacek Jarecki w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Opowiadania z horrorem i fantastyką w tle. Wszystkie fantastyczne wizje tkwią w naszych głowach. Dowiadujemy się, jaki wpływ na nasze życie mają media, czego może dokonać telewizja, jak bardzo zmienić nasze życie. Jak bardzo ulegamy wpływom innych i co może się stać z nami i naszymi bliskimi. Nawet jeśli w naszej naturze nie leży przemoc, to jednak pokłady psychiki i nieznanej nam jaźni mogą wykreować zachowania, o które sami się nie podejrzewamy.

Pytaniem pozostaje, czy na pewno nasze życie jest prawdziwe. A może ktoś nami steruje? Może wszyscy jesteśmy zamknięci na wielkim oddziale psychiatrycznym? Albo ktoś bawi się w reality show z ludźmi w roli głównej?

 

Żadne z opowiadań nie ma zaakcentowanego zakończenia. Czytelnik sam musi wyciągnąć wnioski. Ta gra autora z czytelnikiem jest intrygująca, a historie tu przedstawione prawdopodobne. Obyśmy nie zatracili w sobie rzeczywistości i oby nikt nigdy nie sprowadził naszego życia i rozrywki do swoistego reality show, które rządzi ludźmi na świecie. Przerażające, do czego może nas to doprowadzić.

Spis treści

Od redakcji

Gracz na planszy

Szczęściarz

Exodus

Cudowne istoty

Pogodne lato

Woda

Słodka plaża

Zajączek

A imię jego

Świat, który przetrwał

Alef

Nekroskop


Nazywam się O’Hara