Strona główna » Księgarnia » eBooki » Biznes » Poradniki » Startup. Postaw wszystko na jedną firmę
Startup. Postaw wszystko na jedną firmę - Dorota Piotrowska, Diana Kander

Startup. Postaw wszystko na jedną firmę

Wydawnictwo: Studio Emka
ISBN: 978-83-65068-44-6
Język: Polski
Data wydania: 20 maja 2015
Liczba stron: 270
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 38,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Dorota Piotrowska, Diana Kander w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Startup. Postaw wszystko na jedną firmę to więcej niż opowieść o wyrzekaniu się pokusy i walce o uratowanie firmy. Jest ta książka swoistą liną ratunkową rzuconą przedsiębiorcom, którzy chcą wdrożyć innowacyjny pomysł, ale nie za bardzo wiedzą jak. Zaczęli już coś nowego, ale nie mogą nabrać oczekiwanego impetu.

Przedsiębiorcy, którzy radzą sobie w warunkach nowej ekonomii, swój sukces zawdzięczają stosowaniu nowej, „naukowej metody” innowacji. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pokazuj, dlaczego cztery, przeczące intuicji zasady, różnią odnoszących sukcesy biznesmenów od tych, którzy tylko marzą o sukcesie.

Prawdopodobnie będziesz mieć w życiu tylko jedną szansę, żeby „postawić wszystko na jeden pomysł: odejść z pracy, przekonać współmałżonka, by ci pozwolił osuszyć wasze konto, i pójść za swoim marzeniem. Startup. Postaw wszystko na jedną firmę pozwoli ci przygotować się na ten decydujący krok i zyskać pewność, że przesuwasz na środek stołu wszystkie swoje żetony dopiero wtedy, gdy masz największe szanse na wygraną. Bowiem książka ta ofiarowuje Ci klucz do znaczącego ograniczenia ryzyka, jakim twój pomysł jest obarczony.