Strona główna » Księgarnia » eBooki » Poradnik » Odwagi! Dasz radę
Odwagi! Dasz radę - Opracowanie zbiorowe , Ute Ehrhardt

Odwagi! Dasz radę

Wydawnictwo: Burda Książki
ISBN: 978-83-7778-868-4
Język: Polski
Data wydania: 22 kwietnia 2015
Liczba stron: 170
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 25,00 zł
Wybrany format: Ebook  - Opracowanie zbiorowe , Ute Ehrhardt w formacie MOBI Pozostałe formaty:


Skończ z fałszywą skromnością. Odrzuć powątpiewanie w siebie i zauważ swoje mocne strony!
Książka Odwagi! Dasz radę zawiera praktyczne rady i dostarcza bodźców do zwiększania samooceny. Kobiety bowiem często z własnej woli zajmują miejsce w drugim rzędzie, ponieważ boją się silnego podmuchu wiatru na szczycie sukcesu i wolą się chować przed wiatrem za plecami kolegi albo męża.
A przecież najnowsze badania mózgu i psychologia mówią całkiem wyraźnie: kobiety są mistrzyniami intuicji, lepiej potrafią kojarzyć i dysponują nadzwyczajną inteligencją emocjonalną, mają wybitny talent organizacyjny i umiejętność komunikacji. Kobiety poza tym w konfliktach zawodowych i prywatnych są mocniejsze w przyjmowaniu ciosów i silniejsze w ich rozdzielaniu niż mężczyźni. A właśnie te cechy są dziś pożądane w pracy.
•    Odrzuć hamującą powściągliwość
•    Energicznie realizuj swoje idee
•    Dostrzeż wyraźnie swoje możliwości
•    Śmiało prezentuj swoje talenty

Ute Ehrhardt nie zamierza uczynić z kobiet klonów mężczyzn, pragnie tylko je zmotywować do tego, aby były sobą i aby pokazały światu, co potrafią. Ta trzymająca w napięciu książka dostarcza dodatkowo wiele przyjemności podczas czytania. A więc: Oczy szeroko otwarte i do przodu, ponieważ ostatnie rzędy są dobre tylko w kinie!
Dagmar Rosenberger

Ute Ehrhardt jest dyplomowaną psycholożką, od wielu lat pracuje jako psychoterapeutka i coach, głównie w dziedzinie psychologii pozytywnej. Jest autorką książek: Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą i Sztuka inteligentnego kłamstwa.