Strona główna » Księgarnia » eBooki » Akademickie » Filozofia » Notatki o niebłahych sprawach
Notatki o niebłahych sprawach - Bogdan Kluczyński

Notatki o niebłahych sprawach

Wydawnictwo: Psychoskok
ISBN: 978-83-7900-353-2
Język: Polski
Data wydania: 25 marca 2015
Liczba stron: 198
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 9,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Bogdan Kluczyński w formacie MOBI Pozostałe formaty:„Notatki o niebłahych sprawach” Bogdana Kluczyńskiego to zbiór krótkich przemyśleń i spostrzeżeń na różne tematy, w tym o charakterze poznawczym, egzystencjalnym, moralnym, filozoficznym, itd.

Autor na podstawie tych rozważań próbuje zachęcić odbiorcę do refleksji i przemyśleń w celu poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania – ku „ubogaceniu” życia własnego oraz społecznego. Każdy z nas, w którymś momencie życia staje przed poruszonymi tu lub podobnymi problemami, wymagającymi konkretnego, bardzo często trudnego wyboru lub zajęcia stanowiska. Te i inne problemy nie omijają nikogo. Dlatego część z tych notatek spełnia rolę wskazówek i rad, które mogą okazać się pomocne przy rozwiązywaniu osobistych wątpliwości czy problemów.

Dorobek zawodowy Bogdana Kluczyńskiego to około siedemdziesięciu publikacji naukowych i popularno – naukowych oraz ponad dwadzieścia ekspertyz i sprawozdań ze zleconych tematów naukowo – badawczych. Jest także autorem ebooka z poezją o treści w przeważającej części refleksyjnej i poważnej.