Strona główna » Księgarnia » eBooki » Fantastyka » Fantasy » Władcy dinozaurów
Władcy dinozaurów - Michał Jakuszewski, Victor Milan

Władcy dinozaurów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Galeria Książki
ISBN: 978-83-64297-72-4
Język: Polski
Data wydania: 16 marca 2016
Liczba stron: 494
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 39,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Michał Jakuszewski, Victor Milan w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Intrygi, piękno, brutalność i dinozaury – witajcie w Raju

Raj – świat powołany do życia przez Ośmiu Stwórców, którzy toczą w nim gry władzy i namiętności – jest rozległy, różnorodny i często okrutny. Zamieszkują go ludzie, lecz dominują dinozaury – dzikie potwory, ale też udomowione, wykorzystywane do pracy i podczas wojen. Na lądzie królują ogromni roślinożercy, jak brachiozaury, a także straszliwi drapieżcy, w tym allozaury oraz budzące największy strach tyranozaury.

Zakuci w zbroje rycerze wyruszają w bój na dinozaurach, by stawić czołoszkolonym do walki triceratopsom noszącym na grzbietach zbuntowanych chłopów. Zasiadający na Zębatym Tronie cesarz Nuevaropy Felipe – będący dotąd jedynie marionetką – pragnie przejąć realną władzę i wszczyna wojny mogące obrócić w proch cały kontynent zwany Głową Tyrana. Czy jednak przyczyną walk jest wyłącznie ambicja władcy, czy też kryją się za nią inne, bardziej złowieszcze siły?

Kwitnący, egzotyczny i pełen chaosu świat stworzony przez Victora Milána przypomina czternastowieczną Europę z jej dynastycznymi konfliktami, wojnami religijnymi i intrygami, ale najskuteczniejszą bronią są w nim dinozaury.