Strona główna » Księgarnia » Jak zwalczyć alergię w 7 dni

Kategorie ebooków

Jak zwalczyć alergię w 7 dni - Magda Witkowska, Susanne Bennett

Jak zwalczyć alergię w 7 dni

Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 978-83-7746-796-1
Język: Polski
Data wydania: 13 marca 2015
Liczba stron: 260
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 39,90 zł
Nasza cena: 34,90 zł
Wybrany format: Ebook  - Magda Witkowska, Susanne Bennett w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Z desperackiej walki matki o uratowanie syna wyłonił się kompleksowy program, który pomaga ludziom z różnymi alergiami wrócić do zdrowia przy pomocy naturalnych metod. Obecnie doktor Susanne Bennett zajmuje się wyłącznie naturalnym leczeniem alergii. Ma na koncie ponad dziewięćdziesiąt tysięcy wizyt, a co tydzień przyjmuje około stu pacjentów. Są wśród nich dzieci i pracujące mamy, mechanicy samochodowi i gwiazdy filmowe. Większość z nich trafia do jej gabinetu, gdy inne rozwiązania zawiodą. Najpierw konsultują się z lekarzami, biorą leki, stosują kremy i przyjmują zastrzyki. Skarżą się na pokrzywki, kichanie, bóle głowy, astmę, bóle mięśni i stawów, wzdęcia i problemy trawienne, reakcje anafilaktyczne i różne inne dolegliwości. Ich życie ulega przeobrażeniu bez konieczności ponoszenia kosztów wizyt lekarskich, zażywania leków czy poddawania się zabiegom operacyjnym.

Każdy kolejny rozdział książki to 7-dniowa rewolucja antyalergiczna dotycząca innego aspektu zdrowia i otoczenia. Książka wyjaśnia, jaki wpływ na występowanie reakcji alergicznych mogą mieć styl życia, dieta, woda, a nawet rozmieszczenie domowych sprzętów.

 

Doktor Susanne Bennett jest lekarzem chiropraktykiem wyznającym zasady medycyny holistycznej. Specjalizuje się w dziedzinie leczenia alergii, dietetyki klinicznej oraz medycyny środowiskowej i medycyny stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem problemów pediatrycznych i opieki zdrowotnej nad ludźmi młodymi.

Spis treści

Wprowadzenie5
Dzień Pierwszy. Czysta dieta
Dzień Drugi. Czysta woda
Dzień Trzeci. Czyste powietrze
Dzień Czwarty. Czyste otoczenie
Dzień Piąty. Czysta kuchnia
Rozdział 6. Czyste ciało
Dzień Siódmy. Czysty umysł
Uwagi końcowe
Podziękowania
Dodatki
Kluczowe pojęcia
Materiał
Indeks